Auto Partner S.A.
Auto Partner S.A.

Auto Partner S.A.

ul. Ekonomiczna 43, 43-150 Bieruń, PL

http://www.autopartner.com

O FIRMIE

Auto Partner SA jest dynamicznie rozwijającym się importerem i dystrybutorem części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i motocykli. Spółka stanowi platformę sprzedaży, głównie kanałami elektronicznymi, oraz logistyki dostaw części zamiennych w trybie just-in-time do rozproszonych klientów, do których należą przede wszystkim warsztaty oraz sklepy motoryzacyjne.

Nasza oferta jest bardzo obszerna – w stałej sprzedaży posiadamy wszystkie niezbędne części, które muszą znaleźć się w warsztacie samochodowym i sklepie motoryzacyjnym.

Klientom proponujemy:

  • części zamienne do różnych układów samochodowych – mamy części, dzięki którym można naprawić m.in. układ elektryczny, układ wydechowy, układ zawieszenia i układ hamulcowy,
  • części i akcesoria motocyklowe,
  • filtry samochodowe (filtr oleju, filtr paliwa i filtr powietrza),
  • oleje samochodowe i chemię samochodową,
  • akcesoria samochodowe.

Sprzedajemy także oprogramowanie warsztatowe. Jako partner warsztatowy podpisujemy umowy warsztatowe i zapewniamy ciągłość dostaw.

PONAD 15,5 MLN CZĘŚCI ZAMIENNYCH W MAGAZYNACH W CAŁEJ POLSCE

Auto Partner działa w oparciu o zintegrowane narzędzia IT zarządzające całym łańcuchem dostaw oraz infrastrukturę logistyczną. Ta druga składa się z:

  • nowoczesnego centrum logistyczno-dystrybucyjnego w Bieruniu o powierzchni ponad 43 tys. m2,
  • nowego centrum logistyczno-dystrybucyjnego w Pruszkowie o powierzchni 13,5 tys. m2,
  • sieci ponad 100 oddziałów wyposażonych łącznie w dodatkową powierzchnię magazynową ok. 55 tys. m2.

Ponieważ posiadamy flotę samochodową, jesteśmy w stanie zagwarantować dostawę do klienta końcowego z częstotliwością 3–5 razy dziennie. Klienci, którzy zdecydują się na współpracę z nami, mogą liczyć na zniżki warsztatowe. W rezultacie nasza firma jest rozpoznawana w segmencie dystrybutorów części zamiennych jako solidny partner, cieszący się coraz większą rzeszą odbiorców.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, Auto Partner SA prowadzi ukierunkowaną politykę sprzedaży w oparciu o podział terytorialny oraz bardzo rozwiniętą strukturę programów wsparcia.