GlobalOne – spotkanie partnerów

GlobalOne – spotkanie partnerów Auto Partner
24.6.2021

W dniu 15 czerwca 2021 r. odbyło się wirtualne spotkanie wszystkich partnerów międzynarodowej grupy zakupowej GlobalOne, zrzeszającej wiodących graczy rynku aftermarket. W spotkaniu wzięła również udział firma Auto Partner SA, jako jeden z głównych partnerów grupy.

W związku z obostrzeniami związanymi z koronawirusem, spotkanie mogło się odbyć tylko w formie on-line za pośrednictwem dedykowanej platformy, poprzez którą dostawcy i partnerzy mogli się wzajemnie ze sobą łączyć, przeprowadzając spotkania „twarzą w twarz”. Uczestnicy mogli również obejrzeć relację ze spotkań na żywo, gdzie w ciekawych dyskusjach uczestniczyli przedstawiciele kadry zarządzającej takich firm jak Bosch, ZF czy Caruso.

Celem spotkania było umożliwienie nawiązania wzajemnych relacji między partnerami i dostawcami oraz umocnienie już istniejących, stworzenie nowych możliwości biznesowych, a także dyskusja nad wyzwaniami i przyszłością rynku aftermarket.

Źródło: Auto Partner

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę