Auto Partner S.A. po raz trzeci wyróżniony w konkursie Diamenty Forbesa

Auto Partner
12.2.2021
Reklama
Reklama

Grupa Auto Partner, jeden z największych na rynku polskim dystrybutorów części samochodowych, po raz trzeci została wyróżniona Diamentem Forbesa w kategorii dużych firm (o przychodach ze sprzedaży powyżej 250 mln zł).

Auto Partner SA w ramach edycji Diamenty Forbes 2021 zajął 16. miejsce w rankingu przygotowanym dla województwa śląskiego. W konkursie brano pod uwagę wyniki sprzedaży i zysk netto za rok 2019 wynoszące odpowiednio 1,5 mld zł i 63,0 mln zł.

Reklama

Tegoroczna lista jest rekordowo długa – liczy blisko 15 tysięcy firm, którym firma badawcza Bisnode Polska przyznała pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy, a które jednocześnie mają wysoką płynność bieżącą i nie zalegają z płatnościami.

Diamenty Forbesa to zestawienie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce opracowywane na podstawie sprawozdań finansowych złożonych do KRS przy współpracy magazynu „Forbes” z analitykami z firmy Bisnode Polska.

Powiązane firmy

Reklama

Źródło: Auto Partner

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama