AP EXPERT 2021 – sprawdź swoje umiejętności w pierwszym teście wiedzy

Auto Partner
1.3.2021
Reklama
Reklama

Dnia 1 marca uruchomiono pierwszy z siedmiu zaplanowanych testów wiedzy on-line. Aby go wypełnić, klient musi się zalogować do platformy www.apexpert.pl.

Brak konta nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w teście, ponieważ rejestracja jest nadal możliwa – również na stronie www.apexpert.pl.

Reklama

Co daje przystąpienie do testu wiedzy?

Przede wszystkim to możliwość zdobycia 4500 dodatkowych punktów, dzięki którym klient może znaleźć się wyżej w rankingu. Po drugie, jest to pierwszy krok do wykonania trzech obowiązkowych testów w trakcie trwania promocji. Po trzecie organizator nagradza aż 25 uczestników z najlepszym wynikiem. Jest o co walczyć, więc weź udział w teście.

Powiązane firmy

Reklama

Test jest aktywny tylko 5 dni.

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT są:

  • Partnerzy tytularni: MaXgear, Quaro, Bosch, MEYLE, Sachs, Lemförder, Castrol
  • Partnerzy główni: Motul, TRW, Valeo, Febi, Blue Print, Textar, MANN, Schaeffler (LuK, INA, FAG, Ruville), SKF, Continental, NRF, Japanparts, Rymec, Varta, Total, Magneti Marelli, NK, Hella, Delphi Technologies
  • Partnerzy techniczni: ROOKS, AS, Pierburg, Kolbenschmidt, Bilstein, Victor Reinz
  • Partner medialny: „autoEXPERT”
Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama