Nowość w ofercie Quaro – drążki i końcówki drążka kierowniczego

Drążki i końcówki drążka kierowniczego Quaro Quaro
6.4.2021

Marka Quaro nieustannie poszerza swoją ofertę asortymentową. Oprócz układu hamulcowego z tarczami wysokowęglowymi High Carbon i klockami Silver Ceramic, ma w swojej ofercie elementy zawieszenia, takie jak łączniki stabilizatora czy sworznie. Teraz przyszła pora na wprowadzenie części układu kierowniczego – drążków i końcówek drążka kierowniczego.

Końcówki drążka kierowniczego Quaro, podobnie jak sworznie posiadają elastyczną osłonę, odporną na częste zginanie i wibracje. Całe końcówki są pokryte warstwą cynkową, co gwarantuje odporność na korozję.

  • ulepszony materiał gwintu/trzpienia,
  • wysokiej jakości gumowa osłona odporna na zasoloną wodę,
  • wytrzymały trzpień kulowy o zwiększonej nośności przy jednoczesnym zniwelowaniu luzu,
  • wzmocnione siedzisko sworznia o zredukowanym tarciu.

Drążki kierownicze Quaro odpowiadają za poprawne przeniesienie momentu skrętu kół, stąd ich jakość wykonania jest niezwykle istotna. W miejscu, w którym drążek kierowniczy łączy się z przekładnią, jego powierzchnia pokryta jest cynkową warstwą zapobiegającą korozji gwintu, a wzmocniony przegub kulowy jest niezawodny nawet przy zwiększonych obciążeniach.

Oferta została poszerzona o ponad 100 indeksów drążków kierowniczych i prawie 250 końcówek drążka kierowniczego.

Wysoka jakość komponentów, z których są produkowane części Quaro, to gwarancja najwyższej jakości, a wnikliwa kontrola na poszczególnych etapach procesu produkcyjnego potwierdza produkt premium, który zapewni nam bezpieczeństwo w każdych warunkach.

Źródło: Auto Partner

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę