Widowiskowy Wielki Finał AP EXPERT 2022 u podnóża Tatr

Widowiskowy Wielki Finał AP EXPERT 2022 u podnóża Tatr Auto Partner

Emocji nie zabrakło podczas finału 9. edycji promocji AP EXPERT. Towarzyszyły one nie tylko mechanikom, którzy stanęli w szranki, by sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności, ale i pozostałym uczestnikom tego wyjątkowego wydarzenia – od motoryzacyjnych atrakcji po wieczorne szaleństwo na parkiecie.

Długoterminowa promocja AP EXPERT 2022 w dniach 9–11 września miała swój Wielki Finał. Do resortu Nosalowy Dwór w Zakopanem zjechali mechanicy z całej Polski. Najpierw, 9 września sprawdzili swoją wiedzę w Finale Teoretycznym – rozwiązując niełatwe testy. Następnego dnia rano, na 10 najlepszych czekały zadania Małego i Dużego Praktycznego. Zadania finałowe dostarczyły wielu wrażeń zarówno finalistom, jak i partnerom, którzy je przygotowali. Wszystkiemu przyglądała się publiczność, która swoim dopingiem rozgoniła znad Zakopanego deszczowe chmury. W trakcie Finału Praktycznego odbyły się także targi wystawiennicze, podczas których uczestnicy wydarzenia mogli zapoznać się z aktualną ofertą handlową 32 partnerów promocji.

O stresie każdy jednak zapomniał, gdy nadszedł czas na atrakcje! Uczestnicy Wielkiego Finału mogli wybrać się na grę miejską „Śladami Zakopanego”, zbudować samochód wyścigowy i zmierzyć się na trasie przy hotelu, spróbować swoich sił na symulatorach rajdowych, zobaczyć widowiskowy pokaz pole dance oraz występ iluzjonisty Macieja Króla. Do tego wszystkiego żądni wrażeń wyjechali do Białki Tatrzańskiej, gdzie czekały na nich rowery elektryczne, trasy off-roadowe i buggy, a także turniej strzelecki.

Niezapomnianych wrażeń dostarczyła również wieczorna gala. To na niej w pierwszej kolejności poznaliśmy laureatów Małego Finału, którzy z rąk wiceprezesów zarządu Auto Partner SA – Piotra Janty oraz Andrzeja Manowskiego – odebrali symboliczne czeki na rabaty transakcyjne. Następnie na scenę wkroczyło pięciu uczestników Dużego Finału – ci, poza czekami, odebrali nagrody rzeczowe: motocykl, elektryczny skuter, rower i hulajnogę.

Zwycięzcą 9. edycji AP EXPERT i laureatem tytułu „Wybitny Wśród Ekspertów” okazał się Krzysztof Grudzień z firmy Tip-Top Piotr Ziółkowski, który tym samym zdobył kluczyki do nagrody głównej – Škody Kamiq 2022 1.5 TSI 150 KM.

Gdy flesze aparatów przestały rozświetlać salę Gerlach, na scenę wszedł Piotr Bałtroczyk, który dostarczył gościom solidnej porcji uśmiechu. Z kolei o skutecznie rozładowanie pozostałych po finale emocji zadbał zespół Gruba Ferajna, zapełniając parkiet od pierwszych taktów aż do godzin porannych.

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT byli:

  • Partnerzy tytularni: MaXgear, Quaro, Bosch, MEYLE, Sachs, Lemförder, Castrol, Continental, ATE.
  • Partnerzy główni: Valeo,  Febi, MANN, Schaeffler (LuK, INA, FAG), SKF, NRF, Rymec, Varta, Total, ELF, Magneti Marelli, NK, HELLA, Philips, Narva, KYB, Fanfaro.
  • Partnerzy techniczni: ROOKS, AS, Pierburg, Kolbenschmidt, Bilstein, Ajusa, Blue Print, Motul.
  • Patronat medialny: MotoFocus.

Źródło: Auto Partner

 

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę