MaXserwis i MaXserwis Premium Motul

MaXserwis i MaXserwis Premium Motul Auto Partner
11.6.2021

Sieci MaXserwis i MaXserwis Premium Motul to jedne z najmłodszych inicjatyw tego typu na polskim rynku. Pierwsze warsztaty pod marką MaXserwis pojawiły się w 2013 r., a MaXserwis Premium Motul – zaledwie w roku ubiegłym! Większość warsztatów, które są uczestnikami naszych sieci, specjalizuje się w szeroko pojętych naprawach mechanicznych, choć nie brakuje też tych, które oferują naprawy blacharsko-lakiernicze.

 

 

Liczba członków

MaXserwis – ponad 330 warsztatów na terenie całego kraju.
MaXserwis Premium Motul – ponad 20 warsztatów.

Rodzaje usług

Warsztaty, które uczestniczą w naszej sieci, oferują klientom przede wszystkim kompleksowe usługi z zakresu napraw mechanicznych – począwszy od przeglądów z wymianą oleju, napraw układu zawieszenia i układu hamulcowego czy sezonowej wymiany ogumienia, poprzez serwis klimatyzacji, diagnostykę układów, naprawy układów elektrycznych i elektronicznych, a skończywszy na wymianach i naprawach głównych jednostek napędowych. Wybrane serwisy realizują także usługi z zakresu napraw blacharsko-lakierniczych lub wyspecjalizowały się w naprawach pojazdów konkretnej marki czy grupy. Coraz więcej naszych serwisów do oferty świadczonych usług dodaje dynamiczną wymianę oleju w automatycznych skrzyniach biegów, powiązaną z mniej lub bardziej rozszerzonym serwisem tego typu skrzyń.

sieć MaXserwis Motul

Korzyści z członkostwa w sieci

 • Możliwość korzystania z szerokiej oferty części zamiennych, dostępnych w magazynach Auto Partner SA.
 • Spójna kolorystycznie wizualizacja sieci, dostosowana do potrzeb każdego uczestnika.
 • Pakiety świadczeń o powtarzalnym charakterze, dostosowane do potrzeb i wymagań warsztatu samochodowego, w tym dostęp do danych regulacyjnych i naprawczych za pośrednictwem licencjonowanego oprogramowania.
 • Uczestnictwo w programie lojalnościowym dedykowanym sieci.
 • Aplikacja mobilna wraz z Elektroniczną Książką Serwisową.
 • Dostęp do szkoleń technicznych, prowadzonych w warunkach warsztatowych, nieodpłatnych dla członków sieci lub odpłatnych – z preferencyjnymi warunkami cenowymi.
 • Wsparcie w postaci lokalnych akcji promujących warsztat.
 • Przeznaczone dla sieci akcje promocyjne z atrakcyjnymi nagrodami.
 • Bezpłatne wsparcie prawne realizowane przez profesjonalną kancelarię.
 • Zamknięte forum internetowe służące wymianie wiedzy i doświadczeń serwisowych.
 • Zobowiązania członków
 • Współpraca handlowa z Auto Partner SA zgodnie z warunkami umowy partnerskiej MaXserwis.
 • Spełnianie wymagań określonych w standardach sieci.
 • Dbałość o wizerunek własny i marki MaXserwis.
 • Dysponowanie wyposażeniem serwisu zgodnym z warunkami umowy MaXserwis.
 • Posiadanie ubezpieczenia OC z tytułu prowadzonej działalności.
 • Uczestnicy koncepcji MaXserwis Premium Motul są zobowiązani do stałych zakupów i promowania w swoich warsztatach środków smarnych marki Motul.

Struktura zarządzania siecią

Zarządzanie centralne przez biuro sieci MaXserwis.warsztat sieci MaXserwis

Sposób komunikacji wewnątrz sieci

Komunikacja za pośrednictwem mailingu, SMS-ów, spotkań osobistych z kadrą handlową Auto Partner oraz pracownikami biura sieci MaXserwis, ogólnopolskich spotkań dla właścicieli warsztatów MaXserwis, mediów społecznościowych, strony www.maxserwis.com.pl, a także poprzez zamknięte forum internetowe przeznaczone dla członków sieci.

Dostawy i czas realizacji

Współpraca z Auto Partner SA to niezawodna logistyka dostaw towaru (nawet do 5 razy dziennie), realizowanych przez sieć 98 punktów dystrybucyjnych na terenie całego kraju, w tym doskonale zaopatrzone 2 centra logistyczno-dystrybucyjne.

Plany rozwoju

Niezmiennie ważny jest dla nas ciągły rozwój koncepcji warsztatowych, ze szczególnym uwzględnieniem warunków geograficznych i lokalnych uwarunkowań rynkowych. Rok 2021 jest kolejnym rokiem, który upływa dla nas pod znakiem dynamicznego rozwoju obu koncepcji warsztatowych i tworzenia nowych narzędzi wsparcia dla serwisów.

Właściciel sieci:

logo MaXserwisAuto Partner SA
ul. Ekonomiczna 20, 43-150 Bieruń
tel. 32 325 15 00

www.maxserwis.com.pl
www.facebook.com/maxserwissiecwarsztatow

Kontakt

Aleksander Ochęduszko
Aleksander Ochęduszko
Manager sieci MaXserwis
tel. 605 231 421
aleksander.ocheduszko@autopartner.com

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę