Jubileuszowy film: Auto Partner SA ma 30 lat

Jubileuszowy film: Auto Partner SA ma 30 lat Auto Partner SA

„Ambitni ludzie, śmiały rozwój i odwaga w działaniu” – to hasła, które pojawiają się w najnowszej produkcji wizerunkowej, realizowanej w centrali AP w Bieruniu. To też idee, którymi na co dzień kieruje się firma.

W ciągu 30 lat istnienia firmy wiele się zmieniło: technologia poszła naprzód, a prezes Aleksander Górecki musiał zdecydować, w którą stronę będzie rozwijał swój biznes.

 

Narracja wideo jest więc streszczeniem w pigułce tego, co działo się na przestrzeni trzech minionych dekad oraz opowieścią o przemianach firmy. Filmik pokazuje również automatyzację, jaką aktualnie stosuje się w rozbudowanych magazynach Auto Partnera oraz gabaryt przestrzeni niezbędny do sprawnego funkcjonowania.

Z nagrania widzowie dowiadują się również, że z 15 marek, które początkowo dostarczały części Auto Partnerowi, obecnie jest już do dyspozycji klientów ponad 500 firm, w 114 oddziałach w całej Polsce. Trwa też ekspansja rynku zagranicznego.

A naczelna zasada, jaka towarzyszy zarządowi, to słuchanie ludzi, ich potrzeb, a także dynamiczne reagowanie na aktualną sytuację ekonomiczną w kraju i na świecie. Motto, które pojawia się w promowanym nagraniu, brzmi: „30 lat minęło – razem patrzymy w przyszłość”.

Materiał jest już dostępny na kanale YouTube oraz na profilach social media Auto Partnera. 

Źródło: Auto Partner SA

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę