Auto Partner w rankingach tygodnika „Wprost”

Auto Partner w rankingu Wprost
5.6.2020

W opublikowanym przez tygodnik „Wprost” rankingu 200 Największych Polskich Firm spółka Auto Partner znalazła się na 133. pozycji. Spółka znalazła się w tym zestawieniu już kolejny rok z rzędu.

Zestawienie 200 Największych Polskich Firm przygotowane przez tygodnik „Wprost” ukazało się w polskich mediach po raz szósty. Przy opracowywaniu rankingu brane były pod uwagę firmy z dominującym kapitałem polskim, a odpowiednie miejsce wyliczone zostało na podstawie informacji o przychodach, zyskach, aktywach i kapitałach własnych.

Firma Auto Partner figuruje również w rankingu Polskich Ambasadorów w świecie – plasuje się na 55. pozycji. Spółka twierdzi, że jest to dla niej wielkie wyróżnienie, ale także potwierdzenie skutecznej strategii działania na rynkach zagranicznych.

Źródło: Auto Partner

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę