Kampania telewizyjna sieci warsztatów MaXserwis w TVN

Kampania telewizyjna sieci warsztatów MaXserwis w TVN Auto Partner
11.6.2021

Trzecia odsłona kampanii telewizyjnej sieci warsztatów MaXserwis już w toku. W terminie 6-19.06.2021 r. zostanie wyemitowany spot reklamowy w trzech stacjach TVN: Turbo, Style i Discovery.

Aktualna emisja powstała razem z firmą Meyle i ma na celu nie tylko zaznajomienie klienta detalicznego z siecią MaXserwis, ale także ma przypomnieć o konieczności przeglądu wakacyjnego, który można wykonać np. w warsztacie zrzeszonym w sieci.

Reklama

Tradycyjnie zdecydowano się na wybór popołudniowych i wieczornych godzin emisji, by dotrzeć do klienta docelowego, a ułatwia to także różnorodność wybranych stacji telewizyjnych.

Liczba warsztatów zrzeszonych w sieci to już 350 w całym kraju, a wysoki poziom wykonywanych usług świadczy nie tylko o profesjonalnym podejściu do klienta, ale przede wszystkich o wysokich umiejętnościach mechaników.

Więcej na stronie: www.maxserwis.com.pl

Powiązane firmy

Reklama

Źródło: Auto Partner

 

 

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę