AP EXPERT 2022 – pierwszy test wiedzy

AP EXPERT 2022 – pierwszy test wiedzy Auto Partner
4.4.2022

Dnia 1 kwietnia ruszył pierwszy z pięciu testów wiedzy on-line w promocji AP EXPERT 2022. Dostępny będzie przez pięć dni na platformie www.apexpert.pl dla zarejestrowanych uczestników. Jeżeli ktoś nie zdążył się jeszcze zarejestrować – nic straconego, wciąż można przystąpić do promocji.

W trakcie promocji AP EXPERT 2022 testy wiedzy dostępne będą co miesiąc, a łącznie będzie ich 5. Aby starać się o awans do Wielkiego Finału, należy wypełnić co najmniej 3 z nich. Właśnie pojawia się szansa na rozwiązanie pierwszego. Każdy test jest aktywny tylko 5 dni.

Co daje przystąpienie do testu wiedzy? To szansa na zdobycie dodatkowych 4500 punktów, które przełożą się na wyższe miejsce w rankingu. Oprócz tego 25 najlepszych uczestników otrzyma nagrody – narzędzia warsztatowe. To również pierwszy krok w stronę awansu do Wielkiego Finału, bo w trakcie trwania promocji należy wypełnić co najmniej 3 testy.

Do zdobycia jest prestiżowy tytuł „Wybitny Wśród Ekspertów” oraz nagroda główna Škoda Kamiq 2022 1.5 TSI 150 KM. Tegoroczna pula nagród w promocji AP EXPERT wynosi 850 tys.zł.

Źródło: Auto Partner

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę