8. edycja AP EXPERT 2021 już za nami!

8. edycja AP EXPERT 2021 już za nami! Auto Partner
2.11.2021

AP EXPERT to strategiczna promocja Auto Partner SA skierowana do klientów warsztatowych, która rozpoczęła się 1 lutego i zakończyła 30 września 2021 r. Klienci przez cały czas trwania eliminacji zdobywali punkty za zakupy towarów partnerów akcji w sieci sprzedaży Auto Partner, a także za poprawne rozwiązywanie testów on-line, które sprawdzały ich poziom wiedzy z zakresu mechaniki pojazdowej. Każdy uczestnik musiał rozwiązać minimum trzy testy, żeby móc zakwalifikować się do Wielkiego Finału.

W dniu 14 października, po wyłonieniu 150 najlepszych uczestników w trakcie eliminacji, odbył się Finał Teoretyczny w formie on-line, który z kolei wyłonił finalistów Dużego i Małego Finału – czyli dziesięciu najlepszych z najlepszych, którzy następnie zmierzyli się w Finale Praktycznym, który pozwolił poznać „Wybitnego Wśród Ekspertów” 8. edycji promocji.

Emocje sięgały zenitu, kiedy 23 października w samo południe organizator, firma Auto Partner, powitał finalistów w siedzibie firmy w Bieruniu. Z uwagi na warunki epidemiologiczne zaproszono tylko 10 finalistów z osobami towarzyszącymi i przedstawicieli partnerów akcji.

Oprócz Finału Praktycznego, do którego zadania zostały przygotowane przez partnerów tytularnych i głównych, nie zabrakło motoryzacyjnych atrakcji. Od wczesnych godzin porannych na stanowisku był obecny Łukasz Byśkiniewicz ze swoją rajdową Fiestą, a na tych, którzy pragnęli zasiąść za kierownicą rajdowego samochodu w wirtualnej rzeczywistości, czekała strefa symulatorów. Obecność znanego kierowcy rajdowego to wielka gratka dla miłośników rajdowych sportów, a także okazja do rozmów o motosporcie i do wspólnego zdjęcia. Z kolei strefa symulatorów z ultrapanoramicznymi ekranami i z rajdowym Fordem Fiestą R5 MKII również cieszyła się wielką popularnością. Każdy mógł poczuć emocje prawdziwego kierowcy rajdowego. Najlepsi zostali nagrodzeni pucharami na Wieczornej Gali.

8. edycja AP EXPERT 2021 już za nami! zdjęcie w treści artykułu

Klienci Auto Partner, którzy dostali się do finału, mieli także okazję zwiedzić zautomatyzowany magazyn firmy o powierzchni przekraczającej 40 tys. m2.

Wielki Finał

Finał Praktyczny, dla którego uczestnicy i sponsorzy akcji zebrali się w jednym miejscu, polegał na wykonaniu przez każdego z uczestników Dużego i Małego Finału pięciu zadań praktycznych. Ich wynik decydował o ostatecznym rankingu finalistów w promocji AP EXPERT 2021 i wyłonieniu zwycięzcy.

8. edycja AP EXPERT 2021 już za nami! zdjęcie w treści artykułu

Jak zwykle było, o co walczyć – łączna pula nagród wynosiła ponad pół miliona złotych. „Wybitnym Wśród Ekspertów” został Damian Sobisz z gdańskiego warsztatu Adam-Serwis Adam Sobisz, który już wielokrotnie uczestniczył w finałach AP EXPERT. Był nawet laureatem pierwszej edycji. Powtórne zdobycie tytułu „Wybitny Wśród Ekspertów” świadczy o niebywałych umiejętnościach i wiedzy zwycięzcy.

Nagroda główna Hyundai Kona

Oprócz wręczenia nagrody głównej ekspertowi z pierwszego miejsca w Dużym Finale pozostałym finalistom przyznano 9 nagród w postaci rabatów transakcyjnych na wyposażenie warsztatowe z oferty Auto Partner o wartościach zależnych od zajętego miejsca.

8. edycja AP EXPERT 2021 już za nami! zdjęcie w treści artykułu

8. edycja AP EXPERT 2021 już za nami! zdjęcie w treści artykułu

Wieczorna Gala odbyła się w Hotelu Crystal Mountain w Wiśle, gdzie oprócz kolacji nie zabrakło atrakcji artystycznych – występu kabaretu Chatelet i zespołu muzycznego Quintet. Magii wieczoru dodało wręczenie nagród i zabawa w casino, gdzie do późnych godzin nocnych goście próbowali swojego szczęścia w ruletce, black jacku i pokerze.

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę