Nowe filie Auto Partner w Inowrocławiu i Trzebinii

Nowe filie Auto Partner w Inowrocławiu i Trzebinii Auto Partner
14.4.2021

Nowe punkty dystrybucji Auto Partner są już aktywne w Inowrocławiu (woj. kujawsko-pomorskie) oraz Trzebini (woj. małopolskie).

Auto Partner SA, jeden z największych na rynku polskim dystrybutorów części samochodowych, w kwietniu 2021 r. uruchomił nową filię w Inowrocławiu (województwo kujawsko-pomorskie). To 97. filia w Polsce i jednocześnie szóste otwarcie w tym roku. Natomast w Trzebini (województwo małopolskie) otwarto 98. filię w Polsce. To siódma otwarta w tym roku filia oraz – co ciekawe – druga otwarta tego samego dnia.

Grupa stale zwiększa skalę działania m.in. poprzez umacnianie sieci dystrybucji i obecności na ponad 20 rynkach działalności, rozwój oferty produktowej. W 2021 roku Auto Partner planuje otwarcie kolejnych kilku filii. Sieć sprzedaży Auto Partner SA pokrywa wszystkie województwa w Polsce. Dalsze zagęszczanie sieci filii w kraju umożliwi dotarcie do jeszcze większej liczby klientów w szybkim czasie.

Nowe filie zapewnią klientom profesjonalną i szybką obsługę oraz wsparcie techniczne doświadczonych fachowców. Szeroka gama dostępnych marek/produktów pozwoli na szybką realizację zamówień odbiorców.

Auto Partner SA Inowrocław
ul. Mątewska 49
88-100 Inowrocław
tel. 52 510 88 68
inowroclaw@autopartner.com
Auto Partner SA Trzebinia
ul. Lipcowa 56c
32-540 Trzebinia
tel. 32 888 52 30
trzebinia@autopartner.com

Źródło: Auto Partner

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę