Ostatnio dodane galerie zdjęć

Mistrzostwa lakierników SPECTRAL 2019

Wiadomości

Mistrzostwa lakierników SPECTRAL 2019

W listopadzie mieliśmy okazję obserwować pierwsze Mistrzostwa Lakierników SPECTRAL zorganizowane przez firmę NOVOL. Lakiernicze rozgrywki miały miejsce w centrum szkoleniowym firmy mieszczącym się przy fabryce w podpoznańskich Komornikach.

Konkursowe zmagania trwały 2 dni, a zakończone zostały uroczystą galą prowadzoną przez Łukasza Byśkiniewicza, kierowcę rajdowego i dziennikarza programów motoryzacyjnych w TVN Turbo, oraz Tomasza Tomczyka – dyrektora pionu szkoleń w firmie NOVOL.
W trakcie gali nie mogło zabraknąć prezesa firmy NOVOL – Filipa Nowakowskiego, który podkreślał, że tego typu konkurs nie tylko zacieśnia współpracę z kontrahentami i partnerami strategicznymi firmy, ale też promuje lakierników posiadających wysokie umiejętności i talent.

Zwycięzcy konkursu na najlepszego lakiernika Spectral:

 • Miejsce III z wynikiem 451 punktów zajął Robert Huttowski z firmy WRAL z Poznania.
  W nagrodę otrzymał:
  voucher o wartości 500 zł na zakupy dla warsztatu, pistolet lakierniczy Air Gunsa IMPACT firmy ANEST IWATA, pistolet lakierniczy SATA SATAjet 100 B RP 1,6, zestaw materiałów polerskich firmy RUPES, pakiet gadżetów VIP od firmy SPECTRAL.
 • Miejsce II z wynikiem 484 punkty zajął Maksymilian Diakin z firmy Usługi Motoryzacyjne Dorota RYBIŃSKA z Nowej Iwicznej.
  W nagrodę otrzymał: voucher o wartości 1000 zł na zakupy dla warsztatu, pistolet lakierniczy W 400 Belaria firmy ANEST IWATA, pistolet lakierniczy SATA SATAminijet 4400 RP 1,2 SR, zestaw materiałów polerskich firmy RUPES, pakiet gadżetów VIP od firmy SPECTRAL.
 • Miejsce I z wynikiem 539 punktów zajął Wojciech Bondyra z firmy Autogaraż Białowola.
  W nagrodę otrzymał: weekendowy pobyt w Pałacu Mierzęcin dla dwóch osób, voucher o wartości 2000 zł na zakupy dla warsztatu, pistolet lakierniczy ANEST IWATA WS 400 EVO, pistolet lakierniczy SATA  SATAjet X 5500 RP Digital 1,2 O, polerkę rotacyjną RUPES LH 19E, pakiet gadżetów VIP od firmy SPECTRAL.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama