VIP TO TRIP – niecałe dwa miesiące do zakończenia promocji!

Auto Partner
11.1.2019

Już tylko niecałe dwa miesiące zostały do zakończenia długoterminowej promocji VIP TO TRIP organizowanej przez Auto Partner SA. Od początku listopada do końca lutego uczestnicy walczą o udział w ekskluzywnym wyjeździe szkoleniowym w jedno z dwóch proponowanych miejsc – w kierunku lodowca do doliny Stubai w Austrii lub w kierunku słońca na Maderę – wszystko w zależności od tego, czy są zwolennikami przedłużenia sezonu zimowego i wykorzystania tego czasu na narciarskie szaleństwa, czy też marzą już o ociepleniu i szybszym nadejściu wiosny.

Promocja skierowana jest do wszystkich klientów Auto Partner SA, którzy w odpowiednim czasie zarejestrowali się na platformie www.viptotrip.pl, na której poznali indywidualnie wyznaczone targety zakupowe na każdy miesiąc promocji. Punkty zbierane są za zakupy dokonane w sieci sprzedaży AP na wybranych liniach – produktach partnerów akcji. Uczestnicy nie rywalizują między sobą, a jedynie realizują indywidualne targety. Zrealizowanie targetu jest jednoznaczne z wygraniem nagrody – wyjazdu szkoleniowego w jedno z dwóch niesamowitych miejsc. W tym roku organizator dał uczestnikom możliwość wyboru – czy wolą przedłużyć zimę i wyjechać na lodowiec Stubai do Austrii, czy też pragną przyspieszyć wiosnę i wybrać się na słoneczną Maderę, by wypocząć nad Atlantykiem.

Reklama

Już tylko niecałe dwa miesiące zostały na walkę o niesamowity wyjazd na Maderę lub do Austrii – punkty za zakupy towarów partnerów akcji uczestnicy promocji VIP TO TRIP mogą zdobywać do 28 lutego 2019 r.

Regulamin promocji oraz szczegóły wyjazdów dostępne są na stronie www.viptotrip.pl.

Partnerami akcji VIP TO TRIP 2018/2019 są: MaXgear, Quaro, Alco, Meyle, Japanparts, NK, Rymec, Bosch, ContiTech, Delphi, Febi Bilstein, Kayaba, NGK, Mann Filter.

Powiązane firmy

Reklama

Źródło: Informacja prasowa Auto Partner

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę