Auto Partner świętuje 30-lecie i uruchamia flagową promocję AP EXPERT w wyjątkowej odsłonie

10. edycja AP EXPERT i 2 samochody do wygrania Auto Partner SA
20.3.2023

Startująca 10. edycja promocji AP EXPERT to świetna okazja do tego, by celebrować również imponujący jubileusz Auto Partner SA, który na polskim rynku jest już od 1993 roku. Tegoroczna, podwojona pula nagród o łącznej wartości ponad 2 mln złotych, która czeka na uczestników, robi piorunujące wrażenie!

Długoterminowa i prestiżowa promocja skierowana do klientów warsztatowych – AP EXPERT – ruszyła 1 marca. Tych, którzy znają ją z dotychczasowej formy, nowa odsłona promocji na pewno zaskoczy. I to wielokrotnie!

Zasady gry

10. edycja AP EXPERT z pewnością dostarczy wielu wrażeń uczestnikom, na których w ciągu najbliższych 5 miesięcy zadania specjalne i nagrody będą czekać na każdym kroku. Czy droga do Wielkiego Finału będzie obfitować w niespodzianki? Zdecydowanie! Przede wszystkim uczestnik promocji może liczyć na nagrody za prawie każde działanie – już za samą rejestrację na platformie www.apexpert.pl klient otrzyma drobny upominek sygnowany logo AP EXPERT.

Podczas trwania promocji każdy uczestnik będzie widział indywidualnie wyznaczony target zakupowy. W pierwszej kolejności za jego realizację otrzyma wózek warsztatowy, a następnie zaproszenie do Finału Teoretycznego (test wiedzy online) i wejście do rankingu punktowego. Co ważne, dotyczy to każdego warsztatu – każdy, niezależnie od wielkości i obrotu, może zdobyć nagrody.

Wyjątkowe nagrody

W Finale Teoretycznym nie ma limitu miejsc – wejdzie do niego każdy, kto zrealizuje target zakupowy. Na uczestników będzie czekać 30 pytań technicznych z zakresu mechaniki samochodowej. 30 najlepszych osób, które zdobędą największą liczbę punktów, otrzyma zaproszenia do Wielkiego Finału, gdzie powalczą o fantastyczny samochód – CUPRA Formentor 1.5 TSI 150 KM oraz rabaty transakcyjne na wyposażenie warsztatowe wraz z dodatkowymi nagrodami o znacznej wartości.

Wszystkie zakupy zrobione przez klienta w trakcie promocji będą konwertowane na punkty, zgodnie z mnożnikami dla danych partnerów. Ponadto każdy będzie miał szansę na dodatkowe punkty za zadania specjalne. Na podstawie zebranych punktów zostanie stworzony ranking, z którego 30 najlepszych otrzyma atrakcyjne i wartościowe nagrody, w tym Volkswagen Taigo Style 1.5 TSI 150 KM za zajęcie 1. miejsca.

Wielki Finał

10. edycja akcji AP EXPERT nie może obyć się bez zmian również w Wielkim Finale. W tym roku po zaciętej walce w Finale Teoretycznym przeprowadzonym online wyłonimy 30 kandydatów, którzy zostaną zaproszeni do dalszej rozgrywki. W dniach 8-10 września, wraz z przedstawicielami partnerów akcji oraz Auto Partner SA, wybiorą się w dzikie tereny Beskidu Sądeckiego, by tam zmierzyć się ze specjalnymi zadaniami, które umożliwią wyłonienie najlepszej trójki. Jakie umiejętności tym razem będą potrzebne? Odłożymy na bok wiedzę techniczną, a skupimy się na precyzyjności, szybkości, dokładności, decyzyjności i umiejętności działania pod presją czasu! Brzmi jak dobra zabawa? Tak właśnie ma w tym roku być!

Nie czekaj – zarejestruj się na platformie już dziś, odbierz pierwszy upominek i stań do walki o cenne nagrody! Rejestracja, regulamin oraz warunki promocji dostępne są na stronie: www.apexpert.pl.

ulotka promocja AP EXPERT

Warto dodać, że zwycięzcą 9. edycji AP EXPERT został Krzysztof Grudzień z firmy Tip-Top Piotr Ziółkowski, który we wrześniu 2022 roku podczas Wielkiego Finału w Zakopanem zdobył kluczyki do nagrody głównej – Škody Kamiq 2022 1.5 TSI 150 KM.

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT 2023 są:

Partnerzy Tytularni: MaXgear, Bosch, Quaro, MEYLE, Castrol, ZF (Sachs, Lemförder, TRW), ATE, febi, MANN, Continental

Partnerzy Główni: KYB, Philips, Narva, Valeo, Gates, NRF, RYMEC, VARTA, Schaeffler (LuK, INA, FAG), Textar, SKF, NK, NGK NTK, Delphi Technologies

Partnerzy Techniczni: ROOKS, Ajusa, Amtra, AS, Bilstein, FA1, Blue Print, Motul, Magneti, Pierburg, Kolbenshmidt

Artykuł sponsorowany Auto Partner SA

Auto Partner S.A.

Auto Partner S.A.

Auto Partner SA jest dynamicznie rozwijającym się importerem i dystrybutorem części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i motocykli. Spółka stanowi platformę sprzedaży, głównie kanałami elektronicznymi, oraz logistyki dostaw części zamiennych w trybie just-in-time do rozproszonych klientów, do których należą przede wszystkim warsztaty oraz sklepy motoryzacyjne.

Nasza oferta jest bardzo obszerna – w stałej sprzedaży posiadamy wszystkie niezbędne części, które muszą znaleźć się w warsztacie samochodowym i sklepie motoryzacyjnym.

Klientom proponujemy:

  • części zamienne do różnych układów samochodowych – mamy części, dzięki którym można naprawić m.in. układ elektryczny, układ wydechowy, układ zawieszenia i układ hamulcowy,
  • części i akcesoria motocyklowe,
  • filtry samochodowe (filtr oleju, filtr paliwa i filtr powietrza),
  • oleje samochodowe i chemię samochodową,
  • akcesoria samochodowe.

Sprzedajemy także oprogramowanie warsztatowe. Jako partner warsztatowy podpisujemy umowy warsztatowe i zapewniamy ciągłość dostaw.

PONAD 15,5 MLN CZĘŚCI ZAMIENNYCH W MAGAZYNACH W CAŁEJ POLSCE

Auto Partner działa w oparciu o zintegrowane narzędzia IT zarządzające całym łańcuchem dostaw oraz infrastrukturę logistyczną. Ta druga składa się z:

  • nowoczesnego centrum logistyczno-dystrybucyjnego w Bieruniu o powierzchni ponad 43 tys. m2,
  • nowego centrum logistyczno-dystrybucyjnego w Pruszkowie o powierzchni 13,5 tys. m2,
  • sieci ponad 100 oddziałów wyposażonych łącznie w dodatkową powierzchnię magazynową ok. 55 tys. m2.

Ponieważ posiadamy flotę samochodową, jesteśmy w stanie zagwarantować dostawę do klienta końcowego z częstotliwością 3–5 razy dziennie. Klienci, którzy zdecydują się na współpracę z nami, mogą liczyć na zniżki warsztatowe. W rezultacie nasza firma jest rozpoznawana w segmencie dystrybutorów części zamiennych jako solidny partner, cieszący się coraz większą rzeszą odbiorców.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, Auto Partner SA prowadzi ukierunkowaną politykę sprzedaży w oparciu o podział terytorialny oraz bardzo rozwiniętą strukturę programów wsparcia.

Profil Firmy

Auto Partner S.A.