AP EXPERT 2021 – to już ostatni, 7. test eliminacyjny

AP EXPERT 2021 – to już ostatni, 7. test eliminacyjny Auto Partner
2.9.2021

W dniu 1 września uruchomiono 7. i zarazem ostatni z zaplanowanych testów wiedzy on-line. Aby go wypełnić, każdy klient musi zalogować się do platformy www.apexpert.pl. Aby awansować do Wielkiego Finału każdy uczestnik musi przystąpić co najmniej do 3 testów wiedzy.

 

Co daje przystąpienie do testu wiedzy?

Przede wszystkim to możliwość zdobycia 4500 dodatkowych punktów, dzięki którym klient może znaleźć się wyżej w rankingu. Po drugie, wypełnienie minimum 3 testów jest warunkiem koniecznym, aby awansować do finału. Po trzecie nagradzamy aż 25 uczestników z najlepszym wynikiem.

Test jest aktywny 5 dni.

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT są:

  • Partnerzy tytularni: MaXgear, Quaro, Bosch, MEYLE, Sachs, Lemförder, Castrol
  • Partnerzy główni: Motul, TRW, Valeo, Febi, Blue Print, Textar, MANN, Schaeffler (LuK, INA, FAG, Ruville), SKF, Continental, NRF, Japanparts, Rymec, Varta, Total, Magneti Marelli, NK, Hella, Delphi Technologies
  • Partnerzy techniczni: ROOKS, AS, Pierburg, Kolbenschmidt, Bilstein, Victor Reinz, Ajusa

Patronat medialny: autoEXPERT

Źródło: Auto Partner

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę