AP EXPERT 2021 – został już niecały miesiąc do poznania nowego właściciela Hyundaia Kony

AP EXPERT 2021 coraz bliżej finału Auto Partner
27.9.2021

Ósma edycja finału AP EXPERT rozpoczęła się 1 lutego br., a jej Wielki Finał jest przewidziany na 23–24 października.

Uczestnicy do końca września zmagają się w eliminacjach, w trakcie których zbierają punkty za zakupy partnerów akcji oraz za comiesięczne testy wiedzy dostępne na platformie promocji. Eliminacje wyłonią 150 najlepszych uczestników, którzy przystąpią do Finału Teoretycznego przeprowadzanego on-line 14 października. Ten z kolei pozwoli nam poznać 10 finalistów, którzy awansują dalej, by 23 października w Finale Praktycznym powalczyć o nagrodę główną, jaką jest Hyundai Kona. Aż do samego końca zmagań finaliści nie będą wiedzieli, kto okazał się najlepszy. Tajemnica zostanie rozwiana dopiero na wieczornym bankiecie, który będzie zwieńczeniem całego eventu.

Tegoroczna promocja jest wyjątkowa także pod tym względem, że pierwszy raz event finałowy odbędzie się w siedzibie organizatora – firmie Auto Partner, gdzie na arenie centrali w Bieruniu odbędzie się Finał Praktyczny.

Po zakończeniu zmagań wszyscy uczestnicy eventu udadzą się na uroczystą kolację z częścią artystyczną, która odbędzie się w ekskluzywnym, pięciogwiazdkowym Hotelu Crystal Mountain w Wiśle. Uroczystość poprowadzi, jak co roku, niezawodny Ireneusz Bieleninik. Po uroczystej kolacji finaliści w końcu dowiedzą się, kto w tym roku został tym najlepszym – „Wybitnym Wśród Ekspertów” oraz w czyje ręce powędruje nagroda główna. Kolacja zostanie zwieńczona występem kabaretu Chatelet oraz kwartetu smyczkowego. Ale to jeszcze nie koniec, po części artystycznej przewidziana jest dla finalistów dodatkowa atrakcja. Jaką? Jest to niespodzianka wieczoru.

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT są:

  • Partnerzy tytularni: MaXgear, Quaro, Bosch, MEYLE, Sachs, Lemförder, Castrol
  • Partnerzy główni: Motul, TRW, Valeo, Febi, Blue Print, Textar, MANN, Schaeffler (LuK, INA, FAG, Ruville), SKF, Continental, NRF, Japanparts, Rymec, Varta, Total, Magneti Marelli, NK, Hella, Delphi Technologies
  • Partnerzy techniczni: ROOKS, AS, Pierburg, Kolbenschmidt, Bilstein, Victor Reinz, Ajusa
  • Patronat medialny: autoEXPERT

Więcej na stronie: www.apexpert.pl

 

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę