Drugie miejsce w Tor Modlin Rally Show!

Drugie miejsce w Tor Modlin Rally Show! Auto Partner
3.12.2021

Łukasz Byśkiniewicz, pilotowany przez Adama Jędraszka, zaliczył bardzo udany powrót za kierownicę samochodu klasy R5 w barwach MaXgear. Warszawski kierowca, jadąc Hyundaiem i20 R5 zajął drugie miejsce w klasyfikacji generalnej Tor Modlin Rally Show, przegrywając jedynie z dwukrotnym Mistrzem Polski i II Wicemistrzem Europy Mikołajem Marczykiem.

Byśkiniewicz zajął także drugie miejsce w nocnym Kryterium Toru Modlin oraz zebrał najwięcej punktów za najbardziej widowiskowy przejazd pokazowego Stage Show. Dziennikarz TVN TURBO ostatni raz startował samochodem klasy R5 rok temu i to właśnie podczas pierwszej edycji rajdowego show w Modlinie. Wtedy także zajął drugie miejsce, ustępując tylko Mistrzowi Polski i Mistrzowi Świata Jariemu Huttunenowi. Byśki pokazał, że pomimo rocznej przerwy w startach w topowym samochodzie, nie zapomniał, do czego zbudowane jest takie urządzenie. Start w Modlinie był dla załogi elementem przygotowań do kultowego Rajdu Barbórka, który odbędzie się już w najbliższy weekend 3-4 grudnia w Warszawie i okolicach.

Źródło: Auro Partner

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę