Nowość w ofercie: Filtry kabinowe z jonami srebra MaXgear SILVER CARBON

Filtry kabinowe z jonami srebra  MaXgear SILVER CARBON Auto Partner
30.10.2020

Zgodnie z panującymi trendami rynkowymi w ofercie MaXgear pojawiła się nowa linia filtrów kabinowych z jonami srebra SILVER CARBON.

Są to filtry najnowszej generacji składające się z czterech warstw, z których ostatnia jest warstwą funkcjonalną z jonami srebra. Filtry tego typu posiadają własności antysmogowe, antygrzybiczne, antybakteryjne, antyalergiczne oraz antyzapachowe – ze względu na obecność węgla aktywnego.

Filtry Silver Carbon są odpowiednikami innych tego typu filtrów znanych producentów, ale przewagą filtrów MaXgear jest bardzo szeroka oferta, która obejmuje ponad 150 referencji,  i wyjątkowo przystępna cena.

Powiązane firmy

Wśród zastosowań są bardzo popularne modele oraz auta najnowsze, ekskluzywne, a także mniej typowe, np. Mercedes klasa S W222 czy Tesla model S.

Format indeksu podobny do zwykłego filtra kabinowego MaXgear, lecz z rozszerzeniem SC np. KF-6274SC.

Źródło: Auto Partner

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę