Kolejna część akcji bezpłatnego sprawdzania stanu samochodów MaXserwis & Bilstein przed nami

bezpłatne sprawdzanie stanu samochodów MaXserwis & Bilstein Auto Partner
2.9.2021

Za nami 12 akcji przeprowadzonych w różnych miastach centralnej i północnej Polski przez firmę Auto Partner wspólnie z partnerem, producentem amortyzatorów Bilstein. Mimo panujących obostrzeń pandemicznych, frekwencja jak zwykle dopisała. Sprawdzono kompleksowo stan 652 pojazdów, średnio ponad 50 w ramach każdej akcji.

Bezpłatne kontrole stanu pojazdów odbywały się we współpracy z warsztatami zrzeszonymi w sieci MaXserwis bądź MaXserwis Premium Motul. Skierowano je do wszystkich posiadaczy samochodów.

kontrola pojazdow

Podczas każdej kontroli bezpłatnie zbadano wiele kluczowych podzespołów, od których jest zależna nie tylko kondycja pojazdu, lecz także zdrowie i życie wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Skontrolowano między innymi:

 • stan amortyzatorów (badania na mobilnym testerze zawieszenia Bilstein),
 • sprawność poszczególnych elementów oświetlenia,
 • stan płynu hamulcowego i płynu w układzie chłodzenia,
 • kondycję akumulatora i sprawność elementów układu elektrycznego,
 • głębokość bieżnika i stan opon.

Każdy z klientów otrzymał pakiet firmowych gadżetów. Często wydarzeniom towarzyszyły szkolenia, a specjaliści w zakresie serwisowania samochodów udzielali praktycznych porad.

Najczęściej notowanymi usterkami były braki w oświetleniu zewnętrznym pojazdów oraz zużyty płyn w układzie hamulcowym. To zagadnienia, które są niezmienne od kilku już lat. Organizatorzy mają nadzieję, że przez akcje sprawdzania stanu technicznego pojazdów wzrasta poziom świadomości kierowców, a także kształtowanie właściwych nawyków okresowej wymiany płynu hamulcowego.

Na dniach rozpocznie się także drugi cykl akcji na południu kraju. Ten cykl obejmie mniejszą liczbę kontroli, jednak należy pamiętać, że każdy sprawdzony samochód oznacza wzrost bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

L.p.SerwisAdres Data
1AUTO SERWIS
SZNAPKA S.J.
ul. Jeziorska 18
43-188 Orzesze
07.09.2021
2NAT AUTO STARTER
Sławomir BRACHMAN
ul. Sosnowa 5
44-203 Rybnik
08.09.2021
3MERC-LUX
Dariusz Rzymski/Novotel
Katowice Parking
al. Roździeńskiego 16
40-202 Katowice
 09.09.2021
4MOTAR Sp. z o.o.al. Wolności 14
33-200 Dąbrowa Tarnowska
20.09.2021
5PHUP Auto-Usługi
R. Sopala S.C.   
33-163 Rzepiennik Strzyżewski 16021.09.2021

W trosce o bezpieczeństwo organizator akcji zaprasza wszystkich kierowców do skorzystania z możliwości sprawdzenia swojego pojazdu.

www.maxserwis.com.pl

Źródło: Auto Partner

Artykuł sponsorowany

Auto Partner S.A.

Auto Partner S.A.

Auto Partner SA jest dynamicznie rozwijającym się importerem i dystrybutorem części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i motocykli. Spółka stanowi platformę sprzedaży, głównie kanałami elektronicznymi, oraz logistyki dostaw części zamiennych w trybie just-in-time do rozproszonych klientów, do których należą przede wszystkim warsztaty oraz sklepy motoryzacyjne.

Nasza oferta jest bardzo obszerna – w stałej sprzedaży posiadamy wszystkie niezbędne części, które muszą znaleźć się w warsztacie samochodowym i sklepie motoryzacyjnym.

Klientom proponujemy:

 • części zamienne do różnych układów samochodowych – mamy części, dzięki którym można naprawić m.in. układ elektryczny, układ wydechowy, układ zawieszenia i układ hamulcowy,
 • części i akcesoria motocyklowe,
 • filtry samochodowe (filtr oleju, filtr paliwa i filtr powietrza),
 • oleje samochodowe i chemię samochodową,
 • akcesoria samochodowe.

Sprzedajemy także oprogramowanie warsztatowe. Jako partner warsztatowy podpisujemy umowy warsztatowe i zapewniamy ciągłość dostaw.

PONAD 15,5 MLN CZĘŚCI ZAMIENNYCH W MAGAZYNACH W CAŁEJ POLSCE

Auto Partner działa w oparciu o zintegrowane narzędzia IT zarządzające całym łańcuchem dostaw oraz infrastrukturę logistyczną. Ta druga składa się z:

 • nowoczesnego centrum logistyczno-dystrybucyjnego w Bieruniu o powierzchni ponad 43 tys. m2,
 • nowego centrum logistyczno-dystrybucyjnego w Pruszkowie o powierzchni 13,5 tys. m2,
 • sieci ponad 100 oddziałów wyposażonych łącznie w dodatkową powierzchnię magazynową ok. 55 tys. m2.

Ponieważ posiadamy flotę samochodową, jesteśmy w stanie zagwarantować dostawę do klienta końcowego z częstotliwością 3–5 razy dziennie. Klienci, którzy zdecydują się na współpracę z nami, mogą liczyć na zniżki warsztatowe. W rezultacie nasza firma jest rozpoznawana w segmencie dystrybutorów części zamiennych jako solidny partner, cieszący się coraz większą rzeszą odbiorców.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, Auto Partner SA prowadzi ukierunkowaną politykę sprzedaży w oparciu o podział terytorialny oraz bardzo rozwiniętą strukturę programów wsparcia.

Profil Firmy

Auto Partner S.A.