M-TECH POLAND Sp. z o.o.
M-TECH POLAND Sp. z o.o.

M-TECH POLAND Sp. z o.o.

Redena 10, 41-807 Zabrze, PL

https://m-tech.pl

O FIRMIE

M-TECH to firma wyspecjalizowana w branży oświetlenia samochodowego, która od 2007 r. oferuje swoim klientom szeroki wybór produktów we wszystkich trzech najważniejszych technologiach oświetleniowych: halogenowej, ksenonowej oraz LED.

W ciągu ostatnich lat M-TECH zbudował silną i rozpoznawalną markę, zarówno w kraju, jak i za granicą

Asortyment składa się ze starannie dobranych komponentów, które spełniają wszystkie wymagania najwyższych europejskich standardów. Ponadto, biuro logistyczne w Chinach pozwala na dostarczanie towaru nie tylko z magazynów w Polsce, ale również bezpośrednio z Azji, często zaopatrując klienta w produkty pod jego własną marką.

Doświadczony, wielojęzyczny personel firmy zapewnia profesjonalną i przyjazną obsługę. Zastosowanie nowoczesnych technologii, ciągły rozwój, regularne kontrole procesu produkcyjnego i doskonała znajomość rynku motoryzacyjnego sprawiają, że M-TECH jest zaufanym i wiarygodnym partnerem biznesowym.

Oferta:

Dewizą firmy jest stałe dążenie do doskonałości w terminowym dostarczaniu wysokiej jakości produktów przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Kategorie produktowe najwyższej jakości w ofercie pozwalają w pełni zadowolić najbardziej wymagających klientów, ponieważ jako ekspert w dziedzinie oświetlenia M-TECH oferuje sprawdzone i kompletne rozwiązania.

Oferta produktowa obejmuje szerokie spektrum żarówek samochodowych, lamp do jazdy dziennej oraz lamp inspekcyjnych. Wśród asortymentu znajduje się przede wszystkim szeroka gama retrofitów LED, lamp roboczych, driving lightów oraz palników i przetwornic ksenonowych.

Informacje firmowe

Osiągnięcia inżynierów firmy M-Tech w konstrukcji oświetlenia

Oświetlenie

Osiągnięcia inżynierów firmy M-Tech w konstrukcji oświetlenia

Dynamiczny rozwój oparty na solidnych fundamentach. To krótkie zdanie trafnie opisuje sposób, w jaki firma M-Tech z roku na rok powiększa swój udział na rynku oświetlenia samochodowego. Wykwalifikowany zespół specjalistów, osadzony w nowoczesnej strukturze zarządzania, każdego dnia dba o to, by satysfakcja zarówno partnerów firmy, jak i użytkowników produktów marki M-Tech była na najwyższym poziomie. Nie jest łatwo dogodzić jednocześnie dystrybutorom i użytkownikom końcowym, zwłaszcza gdy rynek oświetlenia samochodowego, a szczególnie segmentu dotyczącego retrofitów LED, oferuje ogromną różnorodność.