AutoExpert
Reklama
Reklama
M-TECH POLAND Sp. z o.o.
M-TECH POLAND Sp. z o.o.

M-TECH POLAND Sp. z o.o.

Redena 10, 41-807 Zabrze, PL

https://m-tech.pl/pl

Reklama
Reklama

O FIRMIE

M-Tech to firma wyspecjalizowana w branży oświetlenia samochodowego, która od 2005 roku oferuje swoim klientom szeroki wybór produktów we wszystkich trzech najważniejszych technologiach oświetleniowych: halogenowej, ksenonowej oraz LED.

W ciągu ostatnich lat M-Tech zbudował silną i rozpoznawalną markę, zarówno w kraju, jak i za granicą. Firma kreuje nowe rozwiązania w dziedzinie oświetlenia samochodowego. Jest producentem produktów opartych na najwyższej jakości komponentach, które spełniają wszystkie wymagania najwyższych europejskich standardów, m.in. na niezawodnych źródłach światła marki Osram.

Zespół polskich inżynierów nieustannie pracuje nad nowymi kreacjami technologicznymi w dziedzinie oświetlenia. Od samego początku selekcjonują najlepsze i zarazem najbardziej innowacyjne rozwiązania w branży Automotive. Jako eksperci w dziedzinie oświetlenia zawsze oferują pewne i kompletne rozwiązania. Myślą globalnie i obsługują klientów w kilku językach: polskim, angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim, portugalskim oraz norweskim.

Używają tylko sprawdzonych komponentów od najlepszych dostawców. Wsłuchują się w realne potrzeby klientów, bo mają świadomość, że to oni są motorem do działania i ciągłego ulepszania produktów. Oprócz funkcjonalności, ważny jest dla nich nowoczesny, innowacyjny wygląd.

Oferta:

Bogata i stale aktualizowana oferta obejmuje produkty we wszystkich trzech najważniejszych technologiach oświetleniowych: halogenowej, ksenonowej oraz LED, kompatybilnych zarówno z instalacją elektryczną 12 V, jak i 24 V.

Kategorie produktowe najwyższej jakości w ofercie firmy M-Tech pozwalają w pełni zadowolić najbardziej wymagających klientów, ponieważ jako eksperci w dziedzinie oświetlenia zawsze oferują sprawdzone i kompletne rozwiązania.

Oferta produktowa obejmuje szerokie spektrum żarówek samochodowych, lamp do jazdy dziennej oraz lamp inspekcyjnych.

Wśród asortymentu jest przede wszystkim szeroka gama retrofitów LED, lamp roboczych, driving lightów oraz palników i przetwornic ksenonowych.