BLACK SERIES WLBO134 – dalekosiężna lampa LED – autoExpert nominuje

BLACK SERIES WLBO134 – lampa LED – autoExpert nominuje

Kategoria w konkursie: Części i akcesoria warsztatowe

Firma M-TECH nieprzerwanie pracuje nad tym, by wprowadzać do oferty produkty, które spełniają wymagania nawet najbardziej doświadczonych użytkowników dróg. Stąd pomysł, aby do oferty wprowadzić dalekosiężne źródła światła wykonane w technologii LED (Driving Lights) z pełną homologacją drogową ECE R149 serii Black, które bez przeszkód mogą być legalnie stosowane na drogach publicznych UE.

Black Series M-Tech

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, firma M-TECH wprowadziła do oferty nowy model. WLBO134 to lampa z segmentu Driving Lights w kształcie prostokąta o wymiarach 82×60×62 mm. Za strumień świetlny odpowiada 6 niezwykle wydajnych i efektywnych diod o mocy 5 W każda (rozmieszczonych po trzy w dwóch rzędach). W połączeniu z odbłyśnikiem pozwalają na uzyskanie maksymalnej efektywności i wydajności. Małe gabaryty udało się uzyskać dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, które są efektem wszechobecnej miniaturyzacji.

Powiązane firmy

Wszystkie modele serii Black wyróżnia nietuzinkowy design, na który składa się m.in. efekt przydymionego szkła. Dodatkowo lampy wyróżnia jedna bardzo ważna cecha – odbłyśnik. Jego innowacyjny kształt (przypominający wyglądem łyżkę koparki) oraz użycie wydajnych, markowych diod pozwoliły na uzyskanie strumienia świetlnego, do tej pory zarezerwowanego wyłącznie dla większych modeli.

M-TECH
Redena 10, 41-807 Zabrze
tel. 32 757 11 80,
info@m-tech.pl
m-tech.pl

Breck
M-TECH POLAND Sp. z o.o.

M-TECH POLAND Sp. z o.o.

M-TECH to firma wyspecjalizowana w branży oświetlenia samochodowego, która od 2007 r. oferuje swoim klientom szeroki wybór produktów we wszystkich trzech najważniejszych technologiach oświetleniowych: halogenowej, ksenonowej oraz LED.

W ciągu ostatnich lat M-TECH zbudował silną i rozpoznawalną markę, zarówno w kraju, jak i za granicą

Asortyment składa się ze starannie dobranych komponentów, które spełniają wszystkie wymagania najwyższych europejskich standardów. Ponadto, biuro logistyczne w Chinach pozwala na dostarczanie towaru nie tylko z magazynów w Polsce, ale również bezpośrednio z Azji, często zaopatrując klienta w produkty pod jego własną marką.

Doświadczony, wielojęzyczny personel firmy zapewnia profesjonalną i przyjazną obsługę. Zastosowanie nowoczesnych technologii, ciągły rozwój, regularne kontrole procesu produkcyjnego i doskonała znajomość rynku motoryzacyjnego sprawiają, że M-TECH jest zaufanym i wiarygodnym partnerem biznesowym.

Oferta:

Dewizą firmy jest stałe dążenie do doskonałości w terminowym dostarczaniu wysokiej jakości produktów przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Kategorie produktowe najwyższej jakości w ofercie pozwalają w pełni zadowolić najbardziej wymagających klientów, ponieważ jako ekspert w dziedzinie oświetlenia M-TECH oferuje sprawdzone i kompletne rozwiązania.

Oferta produktowa obejmuje szerokie spektrum żarówek samochodowych, lamp do jazdy dziennej oraz lamp inspekcyjnych. Wśród asortymentu znajduje się przede wszystkim szeroka gama retrofitów LED, lamp roboczych, driving lightów oraz palników i przetwornic ksenonowych.

Profil Firmy

M-TECH POLAND Sp. z o.o.