BLACK SERIES – WLBO134 dalekosiężna lampa LED

BLACK SERIES – WLBO134 dalekosiężna lampa LED M-TECH

Firma M-TECH nieprzerwanie pracuje nad tym, by wprowadzać do oferty produkty spełniające wymagania nawet najbardziej doświadczonych użytkowników dróg. Stąd pomysł, aby do oferty wprowadzić dalekosiężne źródła światła wykonane w technologii LED (Driving Lights) z pełną homologacją drogową ECE R149 serii Black, które bez przeszkód mogą być legalnie stosowane na drogach publicznych UE.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, w ofercie firmy M-TECH pojawił się model WLBO134. WLBO134 to lampa z segmentu Driving Lights w kształcie prostokąta o wymiarach 82x60x62 mm.

Powiązane firmy

M-TECH POLAND Sp. z o.o.

Za strumień świetlny odpowiada sześć niezwykle wydajnych i efektywnych diod o mocy 5W każda, rozmieszczonych po trzy w dwóch rzędach. W połączeniu z odbłyśnikiem pozwalają na uzyskanie maksymalnej efektywności i wydajności.

Małe gabaryty udało się uzyskać dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, które są efektem wszechobecnej miniaturyzacji. Wszystkie modele serii Black wyróżnia nietuzinkowy design, na który składa się m.in. efekt przydymionego szkła.

Dodatkowo wyróżnia je jedna bardzo ważna cecha – odbłyśnik. Jego innowacyjny kształt, przypominający wyglądem łyżkę koparki i użycie wydajnych, markowych diod pozwoliło na uzyskanie strumienia świetlnego do tej pory zarezerwowanego wyłącznie dla większych modeli.

Więcej informacji o produkcie znajduje się na stronie internetowej

Źródło: M-TECH

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę