M-TECH wprowadza do oferty nowe serie LED SETów

M-TECH wprowadza do oferty nowe serie LED SETów M-TECH

Seria PREMIUM w znaczny sposób uzupełnia asortyment segmentu LED SET w ofercie firmy M-TECH. Użyte materiały, zastosowane technologie i rozwiązania sprawiają, że niezależnie, czy klient wybierze serię LSAL, czy LSG otrzyma gwarancję produktu bardzo wysokiej jakości.

Seria LSAL to produkty dla osób, które poszukują rozwiązania jak najbardziej zbliżonego do tradycyjnej żarówki halogenowej pod względem rozmiaru. Użyte komponenty, takie jak diody CSP, gwarantują maksymalną wydajność i efektywność, co bezpośrednio wpływa na komfort jazdy. Seria LSAL będzie dostępna w opakowaniach „01B” (pakowanych pojedynczo) dedykowanych użytkownikom dróg, którzy poruszają się pojazdami dwukołowymi..

Powiązane firmy

M-TECH POLAND Sp. z o.o.

Seria LSG to produkty reprezentujące ten sam segment w kategorii zestawów LEDowych. Zastosowanie innowacyjnego systemu aktywnego chłodzenia FrontAir pozwala w znaczący sposób poprawić efektywność samego procesu chłodzenia, co bezpośrednio przekłada się na trwałość i niezawodność nowo wprowadzanych modeli. 

Całość dopełniają użyte materiały oraz wykorzystanie bardzo wydajnych źródeł światła (diody typu CSP). Szczególnym wyróżnikiem serii LSG jest wygląd, tak aby każdy użytkownik znalazł produkt, który odpowiada nie tylko wymaganiom technicznym, ale również estetycznym.

Modele dostępne w obrębie każdej serii zestawów LED to H1, H11, H4, H7, HB3 i HB4.

Opisane produkty nie mają homologacji drogowej, więc nie można ich stosować na drogach publicznych na terenie Unii Europejskiej.

Źródło: M-TECH

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę