LZXD1S – M-TECH D-LED Plug&Play D1S – autoExpert nominuje

LZXD1S – M-TECH D-LED – autoExpert nominuje

Kategoria w konkursie: Części i akcesoria warsztatowe

Rozwój technologii LED wpłynął na powstanie żarówek LED, które stanowią alternatywę dla palników ksenonowych. Zyskują one coraz większą popularność wśród kierowców ze względu na ich dłuższą żywotność, jednolitą barwę, odporność na wstrząsy i wibracje oraz wyższą jakość światła, co wpływa na komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Na początku jednak rynek nie generował większego popytu ze względu na źle zaprojektowane żarówki LED dedykowane do fabrycznych instalacji ksenonowych. Obecnie firma M-TECH wprowadza na rynek rozwiązanie LED jako retrofitów do fabrycznego oświetlenia ksenonowego, co umożliwia łatwą i skuteczną wymianę oświetlenia na wydajniejsze źródło światła LED. Retrofity M-TECH są zaprojektowane tak, aby działać w pełni z oryginalną instalacją i przetwornicami, dzięki czemu nie wymagają żadnych dodatkowych przeróbek ani ingerencji. Ich parametry odpowiadają parametrom tradycyjnych palników, co oznacza, że instalacja nie wykrywa nieprawidłowości i nie komunikuje błędów.

Powiązane firmy

M-Tech D-LED

Najważniejsze jest to, że wydajność M-TECH D-LED jest większa niż zwykłych ksenonów, emitują nawet do 2000 lumenów więcej niż tradycyjne palniki ksenonowe, co stanowi ogromną różnicę, szczególnie w porównaniu z tradycyjnymi palnikami. Retrofity M-TECH D-LED choć nie posiadają homologacji drogowej, umożliwiają łatwą i skuteczną wymianę oświetlenia na wydajniejsze źródło światła LED.

M-TECH
Redena 10, 41-807 Zabrze
tel. 32 757 11 80,
info@m-tech.pl
m-tech.pl

Breck
M-TECH POLAND Sp. z o.o.

M-TECH POLAND Sp. z o.o.

M-TECH to firma wyspecjalizowana w branży oświetlenia samochodowego, która od 2007 r. oferuje swoim klientom szeroki wybór produktów we wszystkich trzech najważniejszych technologiach oświetleniowych: halogenowej, ksenonowej oraz LED.

W ciągu ostatnich lat M-TECH zbudował silną i rozpoznawalną markę, zarówno w kraju, jak i za granicą

Asortyment składa się ze starannie dobranych komponentów, które spełniają wszystkie wymagania najwyższych europejskich standardów. Ponadto, biuro logistyczne w Chinach pozwala na dostarczanie towaru nie tylko z magazynów w Polsce, ale również bezpośrednio z Azji, często zaopatrując klienta w produkty pod jego własną marką.

Doświadczony, wielojęzyczny personel firmy zapewnia profesjonalną i przyjazną obsługę. Zastosowanie nowoczesnych technologii, ciągły rozwój, regularne kontrole procesu produkcyjnego i doskonała znajomość rynku motoryzacyjnego sprawiają, że M-TECH jest zaufanym i wiarygodnym partnerem biznesowym.

Oferta:

Dewizą firmy jest stałe dążenie do doskonałości w terminowym dostarczaniu wysokiej jakości produktów przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Kategorie produktowe najwyższej jakości w ofercie pozwalają w pełni zadowolić najbardziej wymagających klientów, ponieważ jako ekspert w dziedzinie oświetlenia M-TECH oferuje sprawdzone i kompletne rozwiązania.

Oferta produktowa obejmuje szerokie spektrum żarówek samochodowych, lamp do jazdy dziennej oraz lamp inspekcyjnych. Wśród asortymentu znajduje się przede wszystkim szeroka gama retrofitów LED, lamp roboczych, driving lightów oraz palników i przetwornic ksenonowych.

Profil Firmy

M-TECH POLAND Sp. z o.o.