Firma M-TECH poszerza ofertę retrofitów LED serii Platinum

Firma M-TECH poszerza ofertę retrofitów LED serii Platinum M-Tech
4.9.2020

Innowacyjna linia retrofitów LED z serii Platinum dostępna w ofercie firmy M-TECH powiększyła się o nowe modele dwuwłóknowych retrofitów LED pełniące funkcję świateł postojowych i dziennych lub świateł stopu.

Wyposażone w diody wysokiej mocy marki Osram zadowolą tych, którzy ponad wszystko cenią sobie jakość i moc świecenia. Konstrukcja każdej pozycji serii Platinum została przemyślana i zaprojektowana od podstaw przez polski zespół inżynierów działu Research & Development firmy M-TECH.

Powiązane firmy

M-TECH POLAND Sp. z o.o.

To najbardziej nowatorska linia retrofitów LED zawierająca w sobie komponenty elektroniczne z najwyższej światowej półki. Zaawansowana technologia pozwala na kontrolowanie temperatury pracy samych diod – po osiągnięciu wartości granicznych pobór mocy automatycznie zmniejsza się do momentu osiągnięcia równowagi. Wysokiej jakości diody marki Osram o bardzo niskiej oporności są gwarancją długiej żywotności – emitują mocne, białe światło przy zachowaniu niskiej temperatury pracy. Ponadto duża liczba lumenów z wata, bardzo dobry współczynnik odwzorowania barw CRI oraz wysoka wytrzymałość źródeł światła są gwarantem najwyższej jakości. Wszystkie produkty z serii Platinum objęte są trzyletnią gwarancją.

Należy pamiętać, że w dalszym ciągu przepisy w sprawie stosowania retrofitów LED nie zezwalają na ich wykorzystywanie do zewnętrznego oświetlenia samochodu.

Źródło: M-Tech

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę