AutoExpert
Reklama
Reklama

Firma M-TECH poszerza ofertę retrofitów LED serii Platinum

Preview
M-Tech
4.9.2020
Reklama
Reklama

Innowacyjna linia retrofitów LED z serii Platinum dostępna w ofercie firmy M-TECH powiększyła się o nowe modele dwuwłóknowych retrofitów LED pełniące funkcję świateł postojowych i dziennych lub świateł stopu.

Wyposażone w diody wysokiej mocy marki Osram zadowolą tych, którzy ponad wszystko cenią sobie jakość i moc świecenia. Konstrukcja każdej pozycji serii Platinum została przemyślana i zaprojektowana od podstaw przez polski zespół inżynierów działu Research & Development firmy M-TECH.

Reklama

To najbardziej nowatorska linia retrofitów LED zawierająca w sobie komponenty elektroniczne z najwyższej światowej półki. Zaawansowana technologia pozwala na kontrolowanie temperatury pracy samych diod – po osiągnięciu wartości granicznych pobór mocy automatycznie zmniejsza się do momentu osiągnięcia równowagi. Wysokiej jakości diody marki Osram o bardzo niskiej oporności są gwarancją długiej żywotności – emitują mocne, białe światło przy zachowaniu niskiej temperatury pracy. Ponadto duża liczba lumenów z wata, bardzo dobry współczynnik odwzorowania barw CRI oraz wysoka wytrzymałość źródeł światła są gwarantem najwyższej jakości. Wszystkie produkty z serii Platinum objęte są trzyletnią gwarancją.

Należy pamiętać, że w dalszym ciągu przepisy w sprawie stosowania retrofitów LED nie zezwalają na ich wykorzystywanie do zewnętrznego oświetlenia samochodu.

Powiązane firmy

Reklama

Źródło: M-Tech

Reklama

O Autorze

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama