LSPRONG7 – LED SET M-TECH Pro Next Generation H7 – autoExpert nominuje

LSPRONG7 – LED SET M-TECH – autoExpert nominuje

Kategoria w konkursie: Części i akcesoria warsztatowe

Na początku 2023 roku w ofercie firmy M-TECH pojawiła się nowa generacja najpopularniejszej serii segmentu LED Set czyli LSPRO Next Generation.

Nowo zaprojektowana seria retrofitów LSPRONG to najprawdopodobniej najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązanie do konwersji tradycyjnego oświetlenia na LED-owe dostępne na rynku. Zastosowanie najnowocześniejszego rozwiązania odpowiadającego za strumień świetlny w postaci dedykowanego chipu LED CSP 1 860, systemu chłodzenia FrontAir, czujnika NTC (powyżej 90°C sensor NTC informuje układ sterujący prądem o wysokiej temperaturze pracy, co powoduje stabilizację temperatury i jednocześnie strumienia świetlnego) czy utrzymanie konstrukcji zewnętrznego Control Boxa sprawiają, iż trudno szukać na rynku podobnie zaawansowanych rozwiązań w tym segmencie.

Powiązane firmy

M-TECH POLAND Sp. z o.o.
M-Tech LSPRONG7

Dodatkowo, zmniejszenie rozmiarów radiatora o 25% sprawia, że nawet w trudno dostępnych i małych przestrzeniach, z jakimi mamy do czynienia w wielu reflektorach, montaż nie jest problematyczny. Wszystko to powoduje, iż rozwiązanie zapewnia więcej światła przy ciągłej pracy oraz niski spadek strumienia świetlnego w jednostce czasu (niski drop).

M-TECH
Redena 10, 41-807 Zabrze
tel. 32 757 11 80,
info@m-tech.pl
m-tech.pl

LSPRONG7 – LED SET M-TECH Pro Next Generation H7 – autoExpert nominuje zdjęcie w treści artykułu

 

 

M-TECH POLAND Sp. z o.o.

M-TECH POLAND Sp. z o.o.

M-TECH to firma wyspecjalizowana w branży oświetlenia samochodowego, która od 2007 r. oferuje swoim klientom szeroki wybór produktów we wszystkich trzech najważniejszych technologiach oświetleniowych: halogenowej, ksenonowej oraz LED.

W ciągu ostatnich lat M-TECH zbudował silną i rozpoznawalną markę, zarówno w kraju, jak i za granicą

Asortyment składa się ze starannie dobranych komponentów, które spełniają wszystkie wymagania najwyższych europejskich standardów. Ponadto, biuro logistyczne w Chinach pozwala na dostarczanie towaru nie tylko z magazynów w Polsce, ale również bezpośrednio z Azji, często zaopatrując klienta w produkty pod jego własną marką.

Doświadczony, wielojęzyczny personel firmy zapewnia profesjonalną i przyjazną obsługę. Zastosowanie nowoczesnych technologii, ciągły rozwój, regularne kontrole procesu produkcyjnego i doskonała znajomość rynku motoryzacyjnego sprawiają, że M-TECH jest zaufanym i wiarygodnym partnerem biznesowym.

Oferta:

Dewizą firmy jest stałe dążenie do doskonałości w terminowym dostarczaniu wysokiej jakości produktów przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Kategorie produktowe najwyższej jakości w ofercie pozwalają w pełni zadowolić najbardziej wymagających klientów, ponieważ jako ekspert w dziedzinie oświetlenia M-TECH oferuje sprawdzone i kompletne rozwiązania.

Oferta produktowa obejmuje szerokie spektrum żarówek samochodowych, lamp do jazdy dziennej oraz lamp inspekcyjnych. Wśród asortymentu znajduje się przede wszystkim szeroka gama retrofitów LED, lamp roboczych, driving lightów oraz palników i przetwornic ksenonowych.

Profil Firmy

M-TECH POLAND Sp. z o.o.