Poznaj nową gamę lamp inspekcyjnych M-TECH PRO

Lampy warsztatowe M-TECH PROILPRO103, ILPRO105 oraz ILPRO109 M-TECH
13.1.2021

Firma M-TECH proponuje nową jakość w segmencie lamp inspekcyjnych. Wprowadzone do oferty modele: ILPRO103, ILPRO105 oraz ILPRO109 to innowacyjne i profesjonalne lampy warsztatowe z najnowszej linii lamp M-TECH PRO.

Oświetlenie warsztatowe jest jednym z najprężniej rozwijających się segmentów akcesoryjnego oświetlenia samochodowego. Pojawienie się technologii LED tylko przyspieszyło ten proces. M-TECH PRO to nowa, debiutancka gama obejmująca trzy niezawodne lampy inspekcyjne: ILPRO103, ILPRO105 oraz ILPRO109.

Produkty posiadają certyfikat IP54, co czyni je wodoodpornymi, a jednocześnie obudowa pozostaje odporna na zanieczyszczenia. Dodatkowo, klasa odporności mechanicznej IK08 zabezpiecza je przed zewnętrznymi uderzeniami mechanicznymi, tym samym wpływając na trwałość urządzenia i bezpieczeństwo użytkowania.

Powiązane firmy

Materiały użyte do produkcji lamp pozwalają wytrzymywać nawet najtrudniejsze warunki pracy, które są codziennością większości użytkowników tego typu produktów.

Praktycznym i innowacyjnym rozwiązaniem jest zastosowanie inteligentnego systemu wyłączania – po upływie 10 sekund od włączenia lampy i przełączenia jej w dogodny tryb pracy jedno kliknięcie powoduje jej wyłączenie. Oznacza to, że nie musimy klikać kilka razy, aby wyłączyć lampę, co może być drażniące przy systematycznym użytkowaniu. Dodatkowym atutem jest możliwość regulacji intensywności świecenia. Lampy posiadają unikatowy system ochrony przed przeładowaniem i rozładowaniem (overcharging protection system).

Jakie cechy wyróżniają każdy model?

lampy inspekcyjne M-TECH

ILPRO105 wyróżnia się elastyczną główką (część świecąca zamocowana jest na giętkim elemencie łączącym ją z resztą lampy) oraz możliwością manewrowania całą lampą o 360 stopni wokół własnej osi. Zastosowanie tych dwóch rozwiązań pozwala na dowolne ustawienie strumienia światła, zapewniając komfort pracy nawet w najbardziej niedostępnych miejscach. Dodatkowo lampa została wyposażona w regulator jasności emitowanego światła (tzw. ściemniacz), dzięki czemu można zmniejszyć jego intensywność w miejscach gdzie nie jest ono potrzebne. Ponadto, została ona wyposażona w ledowy wskaźnik stanu akumulatora, który pozwala na bieżąco kontrolować stopień naładowania baterii (indicator). Produkt został wyposażony w funkcję ładowania typu micro USB oraz emituje migający sygnał świetlny – ostrzegający przed całkowitym wyładowaniem baterii.

ILPRO109 to obecnie najmocniejsza ręczna lampa warsztatowa na rynku. Dzięki zastosowaniu źródeł światła marki OSRAM uzyskujemy mocne, jednolite światło o strumieniu świetlnym do 1100 lumenów dla funkcji głównej i do 200 lumenów dla pomocniczej, co przy baterii o pojemności 5000mAh pozwala nawet na 8 godzin ciągłej pracy. Dodatkowo, lampa wyposażona jest w dwa mocne magnesy, hak 360 stopni oraz osobny przycisk pozwalający zmniejszyć strumień światła do 50%. Produkt został wyposażony w funkcję ładowania typu Jack oraz emituje migający sygnał świetlny – ostrzegający przed całkowitym wyładowaniem baterii.

ILPRO103 to najmocniejsza, poręczna kieszonkowa lampa o nieporównywalnym stosunku lumenów do jej gabarytów. Dzięki zastosowaniu diod marki OSRAM uzyskujemy strumień świetlny nawet do 600 lumenów. Dodatkowym elementem jest wsuwka za pasek oraz wbudowany magnes ułatwiające jej użytkowanie. Produkt został wyposażony w funkcję ładowania typu Jack oraz emituje migający sygnał świetlny – ostrzegający przed całkowitym wyładowaniem baterii.

Ergonomiczny kształt lamp i najwyższej jakości materiały sprawiają, że dobrze leży zarówno w dłoni, jak również w zakurzonej rękawicy w warunkach warsztatowych. Nową gamę lamp inspekcyjnych M-TECH PRO cechuje wytrzymałość, niezawodność i profesjonalizm.

Produkty marki M-TECH dostępne są w najlepszych polskich hurtowniach i sklepach motoryzacyjnych.

Źródło: M-TECH

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę