Lampa inspekcyjna: ILPRO603 – M-TECH – Nominacja: Produkt Roku 2024

ILPRO603 – M-TECH – Nominacja: Produkt Roku 2024

Kategoria w konkursie: wyposażenie warsztatu i oprogramowanie

Model ILPRO603 dzięki swojej unikatowej i innowacyjnej funkcjonalności, jaką jest możliwość wymiany akumulatora po rozładowaniu, otwiera nowe możliwości na rynku lamp inspekcyjnych, ale nie tylko. 

W zestawie znajduje się dodatkowy akumulator (ILPRO600), który podobnie jak ten znajdujący się w lampie, posiada wbudowane gniazdo USB-C umożliwiające jego bezpośrednie ładowanie. 

Lampa została wyposażona w 3 źródła światła: 2 klasyczne (główne i pomocnicze) oraz trzecie, za które odpowiada światło UV wykorzystywane przy diagnozowaniu m.in. nieszczelności układów klimatyzacji samochodowej. 

Powiązane firmy

M-TECH POLAND Sp. z o.o.

Do produkcji ILPRO603 wykorzystano najwyższej jakości komponenty oraz materiały takie jak aluminium czy nylon, co bezpośrednio wpływa na trwałość oraz niezawodność w każdej sytuacji. 

Lampa została wyposażona we wskaźnik naładowania akumulatora (indicator), który pozwala na bieżąco śledzić poziom jego wykorzystania, mocny magnes oraz hak 360˚ – wszystko to wpływa bezpośrednio na użyteczność oraz komfort pracy.

M-TECH                                                           
Redena 10, 41-807 Zabrze
tel. 32 757 11 80, info@m-tech.pl 
m-tech.pl

M-TECH lampa

 

Konkurs

M-TECH POLAND Sp. z o.o.

M-TECH POLAND Sp. z o.o.

M-TECH to firma wyspecjalizowana w branży oświetlenia samochodowego, która od 2007 r. oferuje swoim klientom szeroki wybór produktów we wszystkich trzech najważniejszych technologiach oświetleniowych: halogenowej, ksenonowej oraz LED.

W ciągu ostatnich lat M-TECH zbudował silną i rozpoznawalną markę, zarówno w kraju, jak i za granicą

Asortyment składa się ze starannie dobranych komponentów, które spełniają wszystkie wymagania najwyższych europejskich standardów. Ponadto, biuro logistyczne w Chinach pozwala na dostarczanie towaru nie tylko z magazynów w Polsce, ale również bezpośrednio z Azji, często zaopatrując klienta w produkty pod jego własną marką.

Doświadczony, wielojęzyczny personel firmy zapewnia profesjonalną i przyjazną obsługę. Zastosowanie nowoczesnych technologii, ciągły rozwój, regularne kontrole procesu produkcyjnego i doskonała znajomość rynku motoryzacyjnego sprawiają, że M-TECH jest zaufanym i wiarygodnym partnerem biznesowym.

Oferta:

Dewizą firmy jest stałe dążenie do doskonałości w terminowym dostarczaniu wysokiej jakości produktów przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Kategorie produktowe najwyższej jakości w ofercie pozwalają w pełni zadowolić najbardziej wymagających klientów, ponieważ jako ekspert w dziedzinie oświetlenia M-TECH oferuje sprawdzone i kompletne rozwiązania.

Oferta produktowa obejmuje szerokie spektrum żarówek samochodowych, lamp do jazdy dziennej oraz lamp inspekcyjnych. Wśród asortymentu znajduje się przede wszystkim szeroka gama retrofitów LED, lamp roboczych, driving lightów oraz palników i przetwornic ksenonowych.

Profil Firmy

M-TECH POLAND Sp. z o.o.

Konkurs