Nowa wersja latarki warsztatowej IL94 marki M-Tech

M-Tech
14.8.2019

Oferta Firmy M-Tech, jednego z liderów branży Automotive w dziedzinie oświetlenia, stale się rozwija. Nie tylko dochodzą nowe technologie i produkty, ale też te istniejące są na bieżąco rozwijane.

Interesujące zmiany wprowadzono w najpopularniejszej latarce warsztatowej marki M-Tech. Kolejny raz producent potwierdził, że zważa na opinie użytkowników swoich produktów oraz wdraża ich sugestie.

IL94 to latarka, której sprzedaż, podobnie jak wielu innych produktów w ofercie tego polskiego producenta, stale rośnie. Urządzenie jest wyposażone w markowe, wydajne diody LED marki Osram oraz wbudowany akumulator, który można ładować przez port USB. Klosz, dzięki sugestiom użytkowników, zmieniono z wypukłego na wklęsły. Takie rozwiązanie zapobiega uszkodzeniom klosza oraz chroni przed zadrapaniami, dzięki czemu światło swobodnie przenika przezroczystą powierzchnią i jasno oświetla miejsce pracy.

Powiązane firmy

M-TECH POLAND Sp. z o.o.

Aby można było na bieżąco monitorować stopień naładowania baterii, a co za tym idzie, oszacować, kiedy latarka będzie wymagała ponownego ładowania, została ona dodatkowo wyposażona we wskaźnik poziomu naładowania akumulatora. Trzy diody LED zainstalowane w dolnej części klosza przy pełnym naładowaniu świecą kolorem niebieskim, zmiana każdej diody na kolor czerwony oznacza, że napięcie akumulatora zmalało o 33%. Gdy bateria jest rozładowana i wymaga podłączenia do zasilania, wszystkie diody wskaźnika mają kolor czerwony.

Latarka IL94, jako jedna z niewielu produktów tego typu na rynku, posiada zaawansowany układ prostowniczy, który po podłączeniu latarki do zasilania, umożliwia dalsze korzystanie z niej i ciągłą pracę w komfortowych warunkach.

Źródło: M-Tech

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę