Produkt nominowany: BLACK SERIES – WLBC758 dalekosiężna lampa LED

Produkt nominowany: BLACK SERIES – WLBC758 lampa LED M-TECH
4.7.2022

Kategoria w konkursie: części i akcesoria motoryzacyjne

Firma M-TECH nieprzerwanie pracuje nad tym, by wprowadzać do oferty produkty spełniające wymagania nawet najbardziej doświadczonych użytkowników dróg. Stąd pomysł, aby do oferty wprowadzić dalekosiężne źródła światła wykonane w technologii LED (Driving Lights) z pełną homologacją drogową ECE R112 serii Black, które bez przeszkód mogą być legalnie stosowane na drogach publicznych UE.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku w ofercie firmy M-TECH pojawił się model WLBC758, dedykowany pojazdom o napięciu 12/24 V. Sama lampa ma kształt zakrzywionego lightbara (curved) o rozmiarach 543×82×63 mm, a za źródło światła odpowiada 15 markowych diod LED o mocy 10 W każda. Dodatkowo model WLBC758 wyróżnia bardzo ważna cecha, a mianowicie odbłyśnik o innowacyjnym kształcie, co w połączeniu z mocą 150 W pozwala uzyskać maksymalną efektywność i wydajność strumienia świetlnego na poziomie maks. 8520 lumenów.

Powiązane firmy

M-TECH POLAND Sp. z o.o.

Certyfikat IP67 chroni przed wtargnięciem wody do wnętrza lampy, a jednocześnie obudowa pozostaje odporna na zanieczyszczenia, takie jak kurz i pył. Nietuzinkowy design WLBC758 – na który składa się m.in. efekt przydymionego szkła, uzyskany dzięki zastosowaniu odpowiednich technik optycznych – to niewątpliwy atut, który dodatkowo wyróżnia je na tle konkurencji.

M-TECH
ul. Redena 10, 41-807 Zabrze
tel. 32 757 11 80
e-mail: info@m-tech.pl
https://m-tech.pl
logo M-Tech

 

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę