Poszerzenie oferty retrofitów LED M-TECH o nieszablonowe produkty

Poszerzenie oferty retrofitów LED M-TECH o nowe produkty M-TECH

Odpowiednie oświetlenie samochodu, w tym sygnalizacja podejmowanych przez kierującego manewrów, stanowi główny element zapewnienia bezpieczeństwa na drodze. Stąd tak ważne jest sprawne oświetlenie zarówno to główne (np. światła mijania), jak i pomocnicze (np. światło postojowe, kierunkowskazu czy stopu) zwane również sygnalizacyjnym. Pomimo rozwoju technologicznego nadal najczęściej spotykanym rodzajem oświetlenia w samochodach są żarówki halogenowe.

W ofercie firmy M-TECH od kilkunastu lat bardzo ważnym elementem są żarówki LED będące zamiennikami tradycyjnych żarówek pomocniczych takich jak W5W, P21W czy W21W. Wsłuchując się w głos rynku branżowego, firma postanowła wprowadzić kolejne nowe serie.

Powiązane firmy

M-TECH POLAND Sp. z o.o.

Limited Black

Design czyli wygląd, projekt… to słowo towarzyszy nam od zawsze, choć w ostatnich kilkunastu latach zaczyna przewijać się w naszym codziennym życiu coraz częściej. Ostatnio jednak słowo to zatacza coraz większe kręgi, co wydaje się odpowiedzią na potrzeby rynku. Zauważa to również sektor automotive, oferując coraz szerszą gamę produktów dla wszystkich tych, którzy chcą posiadać w swoim samochodzie coś, co ich wyróżni i doda indywidualnego charakteru.

Seria Platinum Limited Black jest tego najlepszym przykładem. Przy zachowaniu najlepszych komponentów, takich jak markowe wydajne diody powstał produkt spełniający wszystkie powyższe przesłanki. Zastosowany w procesie produkcji ciemnografitowy stop aluminium sprawia, że produkty nie pozostają niezauważone. Seria Platinum Limited Black to żarówki typu W5W, W5W, W16W, BA15s, BAY15d, W21W, W21/5W, P27W (3156) oraz P27/7W (3157), co wypełnia znaczną większość rynku.

Oświetlenie M-TECH LIMITED BLACK M-TECH

Seria RED

W ostatnim czasie zaczęło pojawiać się coraz więcej pytań o LED-owe zamienniki tradycyjnych żarówek stosowanych jako światło stop. W odpowiedzi M-TECH wprowadza do oferty serię RED, czyli LED-owe zamienniki tradycyjnych żarówek w kolorze czerwonym, które swoje zastosowanie mają przede wszystkim w tylnych kloszach z przeźroczystym szkłem. Bazując na doświadczeniu w pierwszej kolejności do oferty trafią retrofity powstałe w oparciu o bardzo dobrze znane i cenione przez klientów modele serii Platinum.

Nowa gama będzie składać się z retrofitów o podstawach P21W, P21/5W, W21W czy W21/5W. Na początek do wyboru będą po dwa modele z każdego rodzaju, jednak z pewnością nie jest to ostatnie słowo firmy M-TECH w tym temacie. Ciągły rozwój to podstawa sukcesu, dlatego w najbliższym czasie spodziewać się można kolejnych nowości w tym segmencie.

Seria RED M-TECH

Fog lights

Kolejna nowa seria retrofitów LED jakie w najbliższym czasie pojawią się w ofercie firmy M-TECH to seria Fog Lights. Światła przeciwmgłowe to bardzo ważny element zewnętrznego oświetlenia w samochodzie. Wpływają one bezpośrednio na bezpieczeństwo jazdy w trudnych warunkach jakimi są np. gęsta mgła. M-TECH po raz kolejny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku wprowadzając do oferty specjalną serię retrofitów LED dedykowanych właśnie do tego typu oświetlenia. W skład serii Fog Lights wchodzą LEDowe zamienniki tradycyjnych żarówek typu H1, H3, H7, H8/H11, HB3, HB4, 880 i 881. Dodatkowym atutem serii Fog Lights są kompaktowe rozmiary oraz bezproblemowy sposób montażu typu „plug’n’play” (pasują one idealnie jako zamiennik tradycyjnej żarówki).

Żarówki M-TECH FOG LED M-TECH

Flux na SMD

Uzupełnieniem nowości segmentu retrofitów LED w ofercie firmy M-TECH będą nowe wersje najbardziej popularnych modeli W5W, P21W i P21/5W powstających dotychczas przy wykorzystaniu przestarzałej już technologii FLUX. Rozwój sprawił, że diody typu SMD są szeroko dostępne na rynku, dzięki czemu mogą zastąpić diody typu FLUX, gwarantując przy tym nieporównywalnie lepsze efekty w postaci emitowanego światła.

Dodatkowo w modelach LB033 i LB038 zastosowano mleczne szkło, dzięki czemu uzyskano jednorodny strumień świetlny na całej powierzchni żarówki.

M-TECH FLUX on SMD M-TECH

Podsumowując…

W odpowiedzi na sygnały płynące z rynku, firma M-TECH wprowadza do oferty nowe serie retrofitów LED, w skład których wchodzi kilkadziesiąt zupełnie nowych modeli. Tak szeroki asortyment sprawia, że niezależnie od potrzeb, każdy użytkownik dróg znajdzie interesujący dla siebie produkt zarówno pod względem wizualnym, jak i technicznym. Dla osób, które stawiają wygląd żarówki na pierwszym miejscu, idealnym rozwiązaniem będzie seria Limited Black z charakterystyczną matowo-grafitową częścią (specjalny stop metalu najwyższej jakości) oraz czarną płytką PCB, która dopełnia całość żarówki.

Seria RED stworzona w oparciu o już istniejącą serię platinum to produkty przeznaczone dla osób, które poszukują retrofitów led wykonanych z najlepszych materiałów, zgodnie z najwyższymi standardami, ale o barwie czerwonej.

Kolejna grupa to tzw. seria Fog Lights, do której należą żarówki LED typu H1, H7, H11 czy HB4. Produkty te są zamiennikami tradycyjnych żarówek halogenowych najczęściej spotykanych w światłach przeciwmgłowych.

Kończąc, rozwój technologii LED w dziedzinie szeroko rozumianego oświetlenia pozwolił na reinżyniering najbardziej popularnych modeli. Dzięki wykorzystaniu dużo wydajniejszych diod typu SMD udało się uzyskać znacznie efektywniejszy strumień świetlny, a zastosowanie mlecznego szkła pozwoliło wyeliminować efekt świecących punktów (światło rozproszone jest równomiernie na całej powierzchni).

Należy pamiętać, iż mimo że technologia LED jest dużo bardziej wydajna jeżeli chodzi o strumień świetlny, niestety nadal jest nielegalna na drogach publicznych unii europejskiej. Wydajność i efektywność szczególnie ważna jest właśnie  w przypadku oświetlenia sygnalizacyjnego (np. kierunkowskazy), jak również oświetlenia używanego w trudnych warunkach atmosferycznych (np. halogeny przeciwmgłowe). Należy mieć nadzieję, że ta sytuacja w najbliższym czasie ulegnie zmianie i dzięki nowoczesnej technologii LED wszyscy użytkownicy dróg zarówno publicznych, jak i pozostałych, dzięki tego typu rozwiązaniom będą lepiej widoczni, a co za tym idzie bezpieczniejsi, co bezpośrednio wpływa na komfort prowadzenia pojazdu.

 

M-TECH POLAND Sp. z o.o.

M-TECH POLAND Sp. z o.o.

M-TECH to firma wyspecjalizowana w branży oświetlenia samochodowego, która od 2007 r. oferuje swoim klientom szeroki wybór produktów we wszystkich trzech najważniejszych technologiach oświetleniowych: halogenowej, ksenonowej oraz LED.

W ciągu ostatnich lat M-TECH zbudował silną i rozpoznawalną markę, zarówno w kraju, jak i za granicą

Asortyment składa się ze starannie dobranych komponentów, które spełniają wszystkie wymagania najwyższych europejskich standardów. Ponadto, biuro logistyczne w Chinach pozwala na dostarczanie towaru nie tylko z magazynów w Polsce, ale również bezpośrednio z Azji, często zaopatrując klienta w produkty pod jego własną marką.

Doświadczony, wielojęzyczny personel firmy zapewnia profesjonalną i przyjazną obsługę. Zastosowanie nowoczesnych technologii, ciągły rozwój, regularne kontrole procesu produkcyjnego i doskonała znajomość rynku motoryzacyjnego sprawiają, że M-TECH jest zaufanym i wiarygodnym partnerem biznesowym.

Oferta:

Dewizą firmy jest stałe dążenie do doskonałości w terminowym dostarczaniu wysokiej jakości produktów przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Kategorie produktowe najwyższej jakości w ofercie pozwalają w pełni zadowolić najbardziej wymagających klientów, ponieważ jako ekspert w dziedzinie oświetlenia M-TECH oferuje sprawdzone i kompletne rozwiązania.

Oferta produktowa obejmuje szerokie spektrum żarówek samochodowych, lamp do jazdy dziennej oraz lamp inspekcyjnych. Wśród asortymentu znajduje się przede wszystkim szeroka gama retrofitów LED, lamp roboczych, driving lightów oraz palników i przetwornic ksenonowych.

Profil Firmy

M-TECH POLAND Sp. z o.o.