Seria lamp inspekcyjnych: ILPRO05xx – M-TECH – Nominacja: Produkt Roku 2024

ILPRO05xx – M-TECH – Nominacja: Produkt Roku 2024

Kategoria w konkursie: wyposażenie warsztatu i oprogramowanie

Rodzina lamp inspekcyjnych ILPRO5xx firmy M-TECH to zupełnie innowacyjna linia, która na tle wszystkich innych tego typu produktów dostępnych na rynku wyróżnia się dwiema wyjątkowymi cechami, takimi jak ładowanie indukcyjne (wireless) oraz możliwość szybkiego ładowania PD 20W (pozwala to o połowę skrócić proces ładowania).

ILPRO502 to kompaktowa lampa, która pomimo niewielkich rozmiarów potrafi dostarczyć strumień świetlny na poziomie max. 1000lm,

Powiązane firmy

M-TECH POLAND Sp. z o.o.

ILPRO506 to lampa inspekcyjna, w której jako źródło światła wykorzystano 10W diodę typu HP (max. 1000lm). Dodatkowo lampa posiada regulację elementu świetlnego w zakresie 130˚ oraz funkcję Zoom, która umożliwia regulację strumienia świetlnego (wąski – spot, szeroki – flood).

ILPRO507 to lampa czołowa wyposażona w 2 niezależne od siebie źródła światła: główne i pomocnicze (max 400lm) oraz silikonowe paski umieszczone na wewnętrznej części taśmy.

ILPRO508 wyróżniają dwie główne cechy. Element świetlny czyli 15W dioda COB, która w trybie 100% osiąga max. do 1700lm oraz światło pomocnicze umieszczone na giętkim pałąku mierzącym 30 cm.

ILPRO500 to podstawka umożliwiająca szybkie ładowanie indukcyjne (PD 20W) wszystkich modeli serii ILPRO5xx. Została wyposażona w 2 miejsca ładowania, z których jedno posiada dodatkowe uchwyty pozwalające na ładowanie telefonów komórkowych (poprzez indukcję).

M-TECH
Redena 10, 41-807 Zabrze
tel. 32 757 11 80, info@m-tech.pl
m-tech.pl

M-TECH lampa

Konkurs

M-TECH POLAND Sp. z o.o.

M-TECH POLAND Sp. z o.o.

M-TECH to firma wyspecjalizowana w branży oświetlenia samochodowego, która od 2007 r. oferuje swoim klientom szeroki wybór produktów we wszystkich trzech najważniejszych technologiach oświetleniowych: halogenowej, ksenonowej oraz LED.

W ciągu ostatnich lat M-TECH zbudował silną i rozpoznawalną markę, zarówno w kraju, jak i za granicą

Asortyment składa się ze starannie dobranych komponentów, które spełniają wszystkie wymagania najwyższych europejskich standardów. Ponadto, biuro logistyczne w Chinach pozwala na dostarczanie towaru nie tylko z magazynów w Polsce, ale również bezpośrednio z Azji, często zaopatrując klienta w produkty pod jego własną marką.

Doświadczony, wielojęzyczny personel firmy zapewnia profesjonalną i przyjazną obsługę. Zastosowanie nowoczesnych technologii, ciągły rozwój, regularne kontrole procesu produkcyjnego i doskonała znajomość rynku motoryzacyjnego sprawiają, że M-TECH jest zaufanym i wiarygodnym partnerem biznesowym.

Oferta:

Dewizą firmy jest stałe dążenie do doskonałości w terminowym dostarczaniu wysokiej jakości produktów przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Kategorie produktowe najwyższej jakości w ofercie pozwalają w pełni zadowolić najbardziej wymagających klientów, ponieważ jako ekspert w dziedzinie oświetlenia M-TECH oferuje sprawdzone i kompletne rozwiązania.

Oferta produktowa obejmuje szerokie spektrum żarówek samochodowych, lamp do jazdy dziennej oraz lamp inspekcyjnych. Wśród asortymentu znajduje się przede wszystkim szeroka gama retrofitów LED, lamp roboczych, driving lightów oraz palników i przetwornic ksenonowych.

Profil Firmy

M-TECH POLAND Sp. z o.o.

Konkurs