Seria retrofitów LSPRONG w ofercie M-TECH

Seria retrofitów LSPRONG w ofercie M-TECH M-TECH

Na początku 2023 roku w ofercie firmy M-TECH pojawi się nowa generacja najpopularniejszej serii segmentu LED Set czyli LSPRONG (LSPRO Next Generation).

Nowo zaprojektowana seria retrofitów LSPRONG to najprawdopodobniej najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązanie do konwersji tradycyjnego oświetlenia na LED-owe dostępne na rynku. Zastosowanie najnowocześniejszego rozwiązania odpowiadającego za strumień świetlny w postaci dedykowanego chipu LED CSP 1860, systemu chłodzenia FrontAir, czujnika NTC (powyżej 90°C sensor NTC informuje układ sterujący prądem o wysokiej temperaturze pracy, co powoduje stabilizację temperatury i jednocześnie strumienia świetlnego) czy utrzymanie konstrukcji zewnętrznego Control Boxa sprawia, że trudno szukać na rynku podobnie zaawansowanych rozwiązań w tym segmencie.

Powiązane firmy

M-TECH POLAND Sp. z o.o.

Dodatkowo, zmniejszenie rozmiarów radiatora o 25% sprawia, że nawet w trudno dostępnych i małych przestrzeniach, z jakimi mamy do czynienia w wielu reflektorach, nie jest przeszkodą przy montażu. Wszystko to razem sprawia, że rozwiązanie to zapewnia więcej światła przy ciągłej pracy oraz niski spadek strumienia świetlnego w jednostce czasu (niski drop).

Źródło: M-TECH

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę