Lampa warsztatowa IL11 w formie opaski zakładanej na głowę

Lampa warsztatowa IL11 w formie opaski zakładanej na głowę M-TECH

Nowo wprowadzony do oferty firmy M-TECH model IL11 to zupełnie nowe podejście do tematu lamp inspekcyjnych.

Lampa warsztatowa została zaprojektowana w formie opaski zakładanej na głowę, w którą wbudowano element świecący w postaci paska LED COB. Dodatkowo, model ten ma drugie źródło światła – diodę typu XPE LED, która generuje wiązkę do 150 lm. Oba źródła światła mają dwa tryby świecenia (100% i 40%), co pozwala bez problemu dopasować ilość światła do aktualnych potrzeb.

Powiązane firmy

M-TECH POLAND Sp. z o.o.

Wbudowany akumulator o pojemności 1200 mAh umożliwia ciągłą pracę lampy nawet do 8 godzin. Czujnik ruchu umożliwia włączanie i wyłączanie lampy za pomocą ruchu dłoni przed czołem latarki. Model IL11 ma klasę wodoodporności IPX4, która pozwala na ochronę przed bryzgającą wodą i cząsteczkami kurzu. To niezwykle ważne przede wszystkim dla użytkowników, którzy na co dzień mają do czynienia z różnego rodzaju substancjami brudzącymi, takimi jak oleje czy smary.

Nowa lampa IL11 wyróżnia się swoim innowacyjnym wyglądem, wygodą i przyjaznością dla każdego użytkownika. To kompletny produkt, który spełnia wszystkie kryteria przewidziane dla lamp czołowych. Może być doskonałym uzupełnieniem serii ECONO w segmencie lamp inspekcyjnych.

Źródło: M-TECH

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę