NTN-SNR Polska Sp. z o.o.
NTN-SNR Polska Sp. z o.o.

NTN-SNR Polska Sp. z o.o.

Aleja Stanów Zjednoczonych 61A, 04-028 Warszawa, PL

https://www.ntn-snr.com/pl

Reklama
Reklama

O FIRMIE

NTN-SNR działa na rynkach w Europie, Ameryce Południowej, Afryce i na Bliskim Wschodzie. Zajmuje 3 miejsce na świecie w produkcji łożysk. Posiada 26 zakładów produkcyjnych, w których produkuje 430 000 części dziennie. 25 000 pracowników grupy NTN wykorzystuje wiedzę i doświadczenie, by wspierać klientów na całym świecie. Dzięki 97 biurom handlowym i placówkom projektowo-produkcyjnym, grupa NTN projektuje, produkuje i dostarcza części najwyższej jakości przeznaczone w dużej części na wyposażenie fabryczne. Oprócz motoryzacji, NTN-SNR jest także uznanym dostawcą dla: branży lotniczej, przemysłu ciężkiego, energetyki wiatrowej, kolejnictwa, włókiennictwa, rolnictwa, przemysłu maszyn budowlanych i wydobywczych oraz hutnictwa.

Firma NTN-SNR jest dziś jednym z liderów rynku części zamiennych do samochodów osobowych i jednocześnie jednym z największych producentów części oryginalnych.

Oferuje części zamienne do samochodów w trzech kategoriach:

  • zawieszenie,
  • jednostka napędowa
  • układ przeniesienia napędu.

NTN-SNR może pochwalić się bogatą ofertą części do zawieszenia, silników i napędów, przede wszystkim dzięki łożyskom trzeciej generacji do kół, elementom układów rozrządu o znakomitych parametrach oraz łożyskom do skrzyń biegów. W fabrykach NTN-SNR, zlokalizowanych na pięciu kontynentach, każdego dnia produkowane są setki tysięcy części. Firma oferuje szeroki zakres produktów dla pojazdów wielu znanych marek, nie tylko europejskich.

Informacje firmowe