World Athletics 2023

NTN-SNR sponsorem World Athletics 2023 NTN-SNR
13.9.2023

27 sierpnia zakończyły się Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce 2023 w Budapeszcie. Cieszymy się, że jako NTN mogliśmy być oficjalnym partnerem tej fantastycznej rywalizacji i emocji, jakich dostarczyli nam wszyscy zawodnicy.

Serdecznie gratulujemy zwycięstwa medalistom oraz pracy i wytrwałości, tym którym w tym roku nie udało się stanąć na podium oraz życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.

finisz biegu mężczyzn

To zaszczyt wspierać takie zawody jak World Athletics. NTN rozwinęła swoją działalność globalnie w oparciu o „Ducha granic”, który zachęca do stawiania sobie wyzwań, oraz „Ducha współdziałania”, który scala szeroko pojęty biznes i potrzeby społeczeństwa. Jest to zgodne z naszą filozofią korporacyjną, której celem jest rozwój międzynarodowego społeczeństwa poprzez tworzenie i dostarczanie mu nowych technologii, produktów i rozwiązań – powiedział Eiichi Ukai, Prezes NTN.

Powiązane firmy

W trakcie dziewięciu dni Mistrzostw Świata w Budapeszcie 2100 zawodników ze 195 krajów wzięło udział w walce o tytuł mistrza w 24 konkurencjach. W sumie zdobyto 148 medali: 50 złotych, 48 srebrnych i 50 brązowych. Drużyną, która najczęściej stawała na podium, okazali się Amerykanie. Wrócili do domu z 29 medalami w tym 12 złotymi.

baner grafika NTN-SNR

Tegoroczne Mistrzostwa wyłoniły również 7 nowych rekordów świata: Ryan Crouser w pchnięciu kulą (23,51 m), Daniel Stahl w rzucie dyskiem (71,46 m), Sha’Carri Richardson w biegu na 100 metrów (10,65 s), Shericka Jackson w biegu na 200 metrów (21,41 s), Maria Perez w chodzie na 35 kilometrów (2:38:40) oraz sztafety USA mieszana 4x400 m (3:08.80) i 4x100 m kobiet (41.03).

kulomiotka

Zdrowa rywalizacja sportowa, jaką mieliśmy przyjemność obserwować podczas tegorocznych Mistrzostw w Budapeszcie, oparta była o założenia i wartości, jakie firma NTN popiera nie tylko w sporcie, ale również w biznesie. „Make the world Nameraka” to kwintesencja wizji, jaką Grupa chce wdrażać we wszystkich sektorach swojego działania. Oparta jest ona na czterech filarach:
    • Together – wspólne działanie wraz z całym rynkiem dla jego rozwoju i stabilności;
    • Design – inżynieria precyzyjna, oparta o jakość i wydajność, to cele, jakie stawiamy sobie przy projektowaniu naszych części;
    • Harmony – wierzymy, że tylko przemyślane, harmonijne działanie wszystkich elementów machiny rynkowej gwarantuje jej sukces;
    • Positive mobility – czyli budowanie pozytywnej mobilności, zarówno w rozumieniu potrzeb rynku motoryzacyjnego, jak i digitalizacji działań współczesnego biznesu.

Kierując się powyższym know-how, chcemy umacniać naszą tożsamość na rynkach międzynarodowych. Tak jak dobre współzawodnictwo na tegorocznych Mistrzostwach, zmierzające do stabilności i doskonałości, jaką gwarantuje zdrowy sport, tak nasze działania biznesowe mają wzmacniać i poprawiać komfort zarówno kierowców, mechaników, jak i dystrybutorów części.

biegacze na bieżni

Mistrzostwa w Budapeszcie już za nami, ale zapraszamy wszystkich fanów lekkoatletyki na kolejne zawody, którym patronuje NTN. Już niebawem, bo 1 października, odbędą się World Road Running Championships w Rydze, a następnie:
    • 10 lutego 2024 – World Cross Country Championships w Chorwacji;
    • 1-3 marca 2024 – World Indoor Athletics Championships w Anglii;
    • 20-21 kwietnia 2024 – World race walk Team Championships w Turcji.

W maju i sierpniu 2024 r. patronujemy również zawodom poza Europą: World Relay Competiotion w Nassau Bahamy oraz U20 World Athletics Championships w Peru.

Artykuł sponsorowany NTN-SNR

NTN-SNR Polska Sp. z o.o.

NTN-SNR Polska Sp. z o.o.

Grupa NTN działa na rynkach w Europie, Ameryce Południowej, Azji, Afryce i na Bliskim Wschodzie. W swoim portfolio posiada takie marki jak: NTN, SNR, BCA Bearings i Bower. Zajmuje 3 miejsce na świecie w produkcji łożysk. Posiada 26 zakładów produkcyjnych, w których produkuje 430 000 części dziennie. 25 000 pracowników grupy NTN wykorzystuje wiedzę i doświadczenie, by wspierać klientów na całym świecie. Dzięki 97 biurom handlowym i placówkom projektowo-produkcyjnym, grupa NTN projektuje, produkuje i dostarcza części najwyższej jakości przeznaczone w dużej części na wyposażenie fabryczne. Oprócz motoryzacji, Grupa NTN jest także uznanym dostawcą dla: branży lotniczej, przemysłu ciężkiego, energetyki wiatrowej, kolejnictwa, włókiennictwa, rolnictwa, przemysłu maszyn budowlanych i wydobywczych oraz hutnictwa.

Przegląd oferty:

Grupa NTN jest dziś jednym z liderów rynku części zamiennych do samochodów osobowych i jednocześnie jednym z największych producentów części oryginalnych. Grupa NTN może pochwalić się bogatą ofertą części zawieszenia, osprzętu silników, elementów przeniesienia napędu, łożysk kół, zestawów układów rozrządu oraz łożysk skrzyń biegów. W fabrykach grupy NTN, zlokalizowanych na 5  kontynentach, każdego dnia produkowane są setki tysięcy części. Firma oferuje szeroki zakres produktów dla pojazdów wielu znanych marek, nie tylko europejskich.

Profil Firmy

NTN-SNR Polska Sp. z o.o.