NTN-SNR: Części zamienne z gamy pojazdów ciężarowych są już dostępne na portalu e-shop

Części zamienne z gamy pojazdów ciężarowych od NTN-SNR NTN-SNR

Od lutego 2023 roku dystrybutorzy mogą zamawiać części do zastosowań ciężarowych bezpośrednio na portalu e-shop. NTN-SNR oferuje swoim klientom ponad 550 referencji z 3 grup produktowych, to: łożyska kół, łożyska skrzyni biegów oraz łożyska alternatora. Te części o jakości OE stanowią doskonałe pokrycie parku pojazdów w całej Europie i Azji.

NTN-SNR oferuje:

  • Kompleksowe rozwiązania. Firma pokrywa ponad 95% zapotrzebowania rynku;
  • Szereg dedykowanych zespołów wsparcia, które zajmują się dopasowywaniem i wyborem rozwiązań do indywidualnych potrzeb, czy wsparciem technicznym;
  • Asortyment produktów o jakości OEM, które odgrywają pierwszoplanową rolę w zapewnianiu bezpieczeństwa. Komponenty są wykonywane w procesach produkcji oryginalnego wyposażenia oraz produkowane na oryginalnych liniach produkcyjnych.

Powiązane firmy

NTN-SNR Polska Sp. z o.o.

Katalog NTN-SNR zawiera: zestawy łożysk kół, tarcze hamulcowe z łożyskami, zestawy mocowania amortyzatora i łożyska kolumny McPhersona, zestawy rozrządu z paskiem, z paskiem i pompą wodną, napinacze i rolki prowadzące, zestawy osprzętu silnika, koła pasowe wału korbowego, elastyczne koła pasowe, wolne koła alternatora, paski i wiele innych.

NTN-SNR oferuje szeroką gamę części samochodowych popartą ponad 100 latami doświadczenia w przemyśle produkcji motoryzacyjnych części zamiennych. Marka dostarcza części do marek europejskich (np. Grupa VW, Grupa Fiat, Ford, Opel, Renault, Mercedes) i azjatyckich (np. Honda, Toyota, Nissan, Suzuki, Subaru, Mitsubishi).

E-sklep jest dostępny pod tym linkiem: eshop.ntn-snr.com

Źródło: NTN-SNR

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę