Linia zestawów tarcz hamulcowych z łożyskiem SNR

Linia zestawów tarcz hamulcowych z łożyskiem SNR NTN-SNR
11.9.2020

Jakość OE kluczowych podzespołów układu hamulcowego to niezawodna praca i bezpieczeństwo na drodze.

Łożysko: Jakość OE

SNR jest jedynym producentem dostarczającym do zestawów z tarczą hamulcową linię łożysk jakości OE. Dzięki ścisłej współpracy inżynierów centrów badawczo-rozwojowych SNR oraz producentów pojazdów macie Państwo gwarancję precyzyjnego doboru łożysk, zapewniających optymalną żywotność całego podzespołu. SNR nie oferuje indywidualnie łożysk przypisanych do zestawów z tarczą, ponieważ tylko zestaw zmontowany fabrycznie gwarantuje jakość OE, a przede wszystkim Państwa bezpieczeństwo. 

Tarcza hamulcowa

Podzespół jakości OE, przy produkcji którego SNR wykorzystuje identyczne procedury kontroli jakości: 

    • certyfikację projektu,
    • analizę materiałową próbek,
    • testy mechaniczne i strukturalne wraz z cyklami pracy.

Pamiętaj! Zestaw jest zmontowany fabrycznie – wymiana samego łożyska w warunkach warsztatowych bez kompletnego zniszczenia podzespołu jest niemożliwa. Obsada łożyska w tarczy jest zużyta.

Zestaw tarcze hamulcowe firmy NTN-SNR

Powiązane firmy

Montaż fabryczny zestawu 

Łożysko charakteryzuje się specyficzną konstrukcją przypisaną do konkretnego rodzaju tarczy hamulcowej. Kluczem do prawidłowego działania całego podzespołu jest zachowanie luzu pomiędzy bieżnią zewnętrzną łożyska a elementem tocznym, ponieważ wprasowanie łożyska w obsadzie (w tarczy) skutkuje redukcją właśnie tego parametru, co jest przewidziane w fazie projektowania oraz stale kontrolowane w czasie produkcji. Jego czołowy producent – NTN-SNR jest w stanie zagwarantować taki rodzaj prawidłowego montażu. 

Ergonomiczne opakowanie

Piasta tarczy hamulcowej jest skutecznie zabezpieczona kartonowym dystansem, chroniącym magnetyczny pierścień ASB przed zmiażdżeniem w czasie magazynowania tarcz (jedna na drugiej). Ogólne informacje na temat tarczy z czujnikiem ASB są dostępne w 6 językach na papierowej wkładce informacyjnej wewnątrz opakowania.

Dlaczego lakierujemy strefę kontaktu tarczy hamulcowej z piastą?

Lakierowanie tej części tarczy ze względu na jej specyfikę materiałową (styk stali i aluminium) eliminuje ryzyko korozji, która utrudnia demontaż tarczy. Dzięki zastosowaniu przez NTN-SNR tej technologii demontaż tarcz jest zdecydowanie ułatwiony.

Nie ryzykuj swojego życia

Produkty OE nie tylko gwarantują jakość oraz poprawne działanie. Produkty OE to również najlepszy wybór gwarantujący Twoje bezpieczeństwo oraz niezawodność Twojego samochodu. Nie powinieneś ryzykować własnym życiem. Po co kupować produkty gorszej jakości? Zaufaj NTN-SNR odnośnie tej linii produktów, daj się przekonać o jakości OE oraz bardzo szerokiej ofercie dostępnej do większości jeżdżących pojazdów wyposażonych w ten element.

Na koniec dodajmy, że szerokość asortymentu produktów linii KF… systematycznie się zwiększa.
Więcej na temat części zamiennych i oferty firmy NTN-SNR znajdziesz na stronie https://www.ntn-snr.com/pl

Źródło: Artykuł sponsorowany firmy NTN-SNR

NTN-SNR Polska Sp. z o.o.

NTN-SNR Polska Sp. z o.o.

Grupa NTN działa na rynkach w Europie, Ameryce Południowej, Azji, Afryce i na Bliskim Wschodzie. W swoim portfolio posiada takie marki jak: NTN, SNR, BCA Bearings i Bower. Zajmuje 3 miejsce na świecie w produkcji łożysk. Posiada 26 zakładów produkcyjnych, w których produkuje 430 000 części dziennie. 25 000 pracowników grupy NTN wykorzystuje wiedzę i doświadczenie, by wspierać klientów na całym świecie. Dzięki 97 biurom handlowym i placówkom projektowo-produkcyjnym, grupa NTN projektuje, produkuje i dostarcza części najwyższej jakości przeznaczone w dużej części na wyposażenie fabryczne. Oprócz motoryzacji, Grupa NTN jest także uznanym dostawcą dla: branży lotniczej, przemysłu ciężkiego, energetyki wiatrowej, kolejnictwa, włókiennictwa, rolnictwa, przemysłu maszyn budowlanych i wydobywczych oraz hutnictwa.

Przegląd oferty:

Grupa NTN jest dziś jednym z liderów rynku części zamiennych do samochodów osobowych i jednocześnie jednym z największych producentów części oryginalnych. Grupa NTN może pochwalić się bogatą ofertą części zawieszenia, osprzętu silników, elementów przeniesienia napędu, łożysk kół, zestawów układów rozrządu oraz łożysk skrzyń biegów. W fabrykach grupy NTN, zlokalizowanych na 5  kontynentach, każdego dnia produkowane są setki tysięcy części. Firma oferuje szeroki zakres produktów dla pojazdów wielu znanych marek, nie tylko europejskich.

Profil Firmy

NTN-SNR Polska Sp. z o.o.