NTN Polska na targach Automechanika Frankfurt

NTN Polska na targach Automechanika Frankfurt NTN Polska

Firma NTN Polska informuje, iż w dniach 10-14 września 2024 roku będzie wystawiać się na targach Automechanika Frankfurt, niezwykle ważnym wydarzeniu globalnego przemysłu motoryzacyjnego.

Targi, te gromadzą kluczowych graczy w sektorze motoryzacyjnym. Jest to więc wyjątkowa okazja do pokazania najnowszych innowacji i trendów. 

Jako firma, dla której niezwykle ważne jest przygotowywanie oferty rozwiązań technologicznych które spełniają potrzeby klientów, NTN Polska, będzie podkreślać 4 kluczowe tematy na swoim stoisku (hala 4, stoisko D11):

Powiązane firmy

NTN Polska
  • Gospodarka o obiegu zamkniętym: Odkryj nasze inicjatywy i produkty, które promują ponowne wykorzystanie i recykling materiałów, zmniejszając w ten sposób wpływ na środowisko.
  • Elektryfikacja: Zaprezentujemy naszą gamę produktów do elektryfikacji pojazdów, zaprojektowanych w celu zaspokojenia rosnących potrzeb tego rynku.
  • Cyfryzacja: Odkryj zakres usług, które oferujemy, aby poprawić codzienne życie naszych klientów
  • Dywersyfikacja: W tym roku wprowadziliśmy na rynek nową gamę amortyzatorów, co stanowi znaczący krok  w rozwoju naszego portfolio produktowego. Przyspieszamy dywersyfikację naszych produktów wokół gamy zawieszenia koła, aby zaspokoić zróżnicowane potrzeby klientów na całym świecie.

Spotkanie z zespołem NTN na targach Automechanika we Frankfurcie będzie okazją do porozmawiania z ekspertami i dowiedzenia się, w jaki sposób  rozwiązania mogą sprostać Twoim wymaganiom.

Informacje praktyczne :

  • Data: 10 - 14 września 2024 r.
  • Miejsce: Messe Frankfurt, Ludwig-Erhard-Anlage 1, 60327 Frankfurt, Niemcy
  • Godziny otwarcia: 9.00-18.00 (10 - 13 września), 9.00-17.00 (14 września)

Źródło: NTN Polska

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę