Firma NTN Corporation – oficjalny partner World Athletics

Firma NTN Corporation oficjalnym partnerem World Athletics NTN-SNR

Pierwszymi zawodami, które w tym roku zostaną objęte umową patronacką, podpisaną z World Athletics będą Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce Budapeszt 23, które odbędą się w dniach 19-27 sierpnia w Narodowym Centrum Lekkoatletyki w Budapeszcie. Patronatem objęte zostały wszystkie wydarzenia World Athletics Series, czyli m.in Mistrzostwa Świata w Biegu Szosowym Ryga 23 i Drużynowe Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce Race Walking Antwerpia oraz Lekkoatletyczne Drużynowe Mistrzostwa Świata w chodzie sportowym Antalya 24. 

Powiązane firmy

NTN-SNR Polska Sp. z o.o.

 – Cieszę się, że mogę powitać NTN Corporation w naszym zespole. Nasi oficjalni partnerzy mają kluczowy wkład w wydarzenia World Athletics Series, a nie ma większego niż Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce Budapeszt 23. Zawsze szukamy partnerów, którzy podzielają naszą globalną wizję i chcą uczynić świat lepszym miejscem, a NTN z pewnością do nich należy. Równość płci jest jednym z naszych kluczowych filarów, więc jestem szczególnie zadowolony, że NTN będzie wspierać nasz program zawodów dla kobiet poprzez sponsoring – powiedział Sebastian Coe, Prezes World Athletics.

Cieszymy się, że mamy zaszczyt wspierać World Athletics. NTN rozwinęła swoją działalność globalnie w oparciu o "Ducha granic", który zachęca do stawiania sobie wyzwań, oraz „Ducha współdziałania”,  który scala szeroko pojęty biznes i potrzeby społeczeństwa. Jest to zgodne z naszą filozofią korporacyjną, której celem jest rozwój międzynarodowego społeczeństwa poprzez tworzenie i dostarczanie mu nowych technologii, produktów i rozwiązań. Poza założeniami biznesowymi jesteśmy dumni, że możemy uczestniczyć w inicjatywach zwracających uwagę na poszanowanie praw człowieka, równość oraz wspierających lokalne społeczności i ochronę środowiska – powiedział Eiichi Ukai, Prezes NTN.

Około 2000 sportowców z ponad 200 krajów zbierze się w Budapeszcie już w sierpniu 2023 roku, aby rywalizować ze sobą w trzecim co do wielkości wydarzeniu sportowym na świecie.

Wszystkim zawodnikom życzymy powodzenia a fanom lekkoatletyki wspaniałej zabawy.

Więcej informacji: https://worldathletics.org

Żródło: NTN-SNR

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę