Shell Polska Sp. z o.o.
Shell Polska Sp. z o.o.

Shell Polska Sp. z o.o.

Ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7a, 02-366 Warszawa, PL

http://www.shell.pl

O FIRMIE

Shell jest wiodącym globalnym dostawcą środków smarnych dla samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli i maszyn przemysłowych. Nasze oleje silnikowe, jako jedyne na świecie, są wytwarzane z gazu ziemnego, przy wykorzystaniu opatentowanej przez Shell technologii Shell Pure Plus, która gwarantuje uzyskanie krystalicznie czystej i pozbawionej wszelkich zanieczyszczeń bazy olejowej. Dzięki temu powstaje olej najwyższej jakości, który zapewnia wyższy poziom oczyszczania i ochrony nowoczesnych silników.

Shell Helix to oleje przyszłości, które mają aprobaty i spełniają normy większości producentów samochodów. Dlatego doskonale sprawdzą się w warsztatach samochodowych, które chcą zaoferować kierowcom doskonałej jakości środek smarny.

Oferta Shell obejmuje m.in.:

  • oleje silnikowe
  • oleje przekładniowe
  • płyny chłodnicze

Oleje silnikowe Shell testujemy w ekstremalnych warunkach, angażując się w wyścigi i rajdy samochodowe. Dzięki wieloletniemu partnerstwu z teamami Scuderia Ferrari, BMW Motorsport i Hyundai Motorsport z sukcesami przenosimy rozwiązania stosowane w samochodach wyścigowych do aut osobowych. Na co dzień blisko współpracujemy z wiodącymi producentami samochodów, by dostarczać innowacyjne rozwiązania w zakresie aktywnego oczyszczania i ochrony silników.

Nasze oleje są bardzo wysoko cenione także w Polsce, zarówno przez ekspertów branżowych, jak i przez kierowców. Tylko w ostatnich siedmiu latach, marka Shell Helix otrzymała aż 15 nagród i wyróżnień.

Informacje firmowe