Klub Partnerów Shell Helix – program lojalnościowy

Shell
15.6.2016

Mija kolejny rok realizacji programu lojalnościowego Klub Partnerów Shell Helix. Udoskonalony w 2013 roku program, od trzech lat stale powiększa grono niezależnych warsztatów samochodowych, zadowolonych ze współpracy z Shell.

– Klub Partnerów Shell Helix istnieje już od 2002 roku. Trzy lata temu rozwinęliśmy i udoskonaliliśmy formułę programu, tak by był bardziej przyjazny, odpowiadał potrzebom jego członków i spełniał ich oczekiwania. Efekt wprowadzonych zmian to wzrost świadomości marki Shell Helix wśród niezależnych warsztatów oraz kolejni członkowie klubu – mówi Ewa Wieremiejczuk, Marketing Manager Shell Polska.

Reklama

Wyprzedzać przyszłość

Modyfikacja programu była konsekwencją dynamicznego rozwoju marki Shell Helix i chęci wyprzedzenia oczekiwań klientów – zapewnienia im jeszcze większej wygody, funkcjonalności oraz dodatkowych korzyści. Po przeprowadzeniu ankiet wśród 60 losowo wybranych właścicieli warsztatów samochodowych należących do Klubu Partnerów Shell Helix, wprowadzono znaczące zmiany pozytywnie przyjęte przez dotychczasowych i nowych uczestników programu lojalnościowego. Jednymi z najlepiej ocenianych elementów programu jest korzystny przelicznik punktowy za zakup olejów silnikowych Shell Helix oraz bogata lista premiowanych produktów. Dzięki temu członkowie Klubu z każdym zamówieniem są bliżej zdobycia upragnionej nagrody. Pozytywnie oceny uzyskuje również intuicyjny w obsłudze i przejrzysty interface użytkownika, który zapewnia dostęp do historii zakupów, katalogu upominków, salda punktów czy informacji o zamawianych nagrodach.

Ponadto, w trosce o najwyższy poziom jakości obsługi klientów, Shell prowadzi specjalną infolinię, dzięki której uczestnicy programu mogą pozostawać w stałym kontakcie z organizatorem.

Powiązane firmy

Reklama

O programie

Program Klub Partnerów Shell Helix przeznaczony jest dla niezależnych warsztatów samochodowych, w których oleje silnikowe Shell stanowią 70% sprzedaży. Aby zostać jego członkiem wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.shellhelix.pl, wyrazić zgodę na przestrzeganie zasad dotyczących członków klubu oraz dokonać zakupów produktów Shell u Strategicznego Dystrybutora Shell (lista dostępna jest na www.shellhelix.pl). Każdy zakup honorowany jest punktami, które można wymieniać na nagrody z bogatego katalogu on-line. W ofercie znajduje się tysiące prezentów z różnych kategorii: wyposażenie warsztatu, sprzęt komputerowy i RTV, dom i ogród, motoryzacja, zdrowie i uroda, biżuteria, wina czy artykuły dziecięce. Ponadto członkowie mogą wybierać gadżety firmowe Shell Helix , które cieszą się dużą popularnością.

Źródło: Informacja prasowa Shell

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę