Marka Shell Helix z e-Laurem X-lecia

Marka Shell Helix z e-Laurem X-lecia Shell

Marka olejów silnikowych Shell Helix laureatem nagrody e-Laur X-lecia w prestiżowym ogólnopolskim plebiscycie „Laur Klienta”, badającym popularność marek w świadomości polskich konsumentów. Elitarne wyróżnienie to efekt najwyższej sumy głosów zebranych przez markę w internetowych głosowaniach na Laur Konsumenta/Laur Klienta w latach 2012-2022.

Laur Konsumenta/Laur Klienta to ogólnopolski konkurs konsumencki. Od 2004 roku regularnie przynosi odpowiedź na pytanie, które produkty i usługi są w swojej kategorii najpopularniejsze. Plebiscyt cieszy się na polskim rynku rozpoznawalnością i prestiżem m.in. dlatego, że wyboru ulubionych produktów oraz usług dokonują ich użytkownicy. Są wśród nich także Internauci, ponieważ od 10 lat projekt – oprócz ankiet telefonicznych – jest realizowany w formie sond internetowych na wybranych portalach.

Powiązane firmy

Shell Polska Sp. z o.o.

Przeliczenie głosów oddanych przez Internautów przez ostatnie 5 i 10 lat potwierdziło, że oleje Shell Helix znajdują się w elicie produktów dostępnych na rynku konsumpcyjnym w Polsce. Marka Shell Helix otrzymała specjalny medal e-Laur Konsumenta/e-Laur Klienta, podkreślający aspekt internetowej popularności wyróżniającego się i cenionego od lat produktu.

Marka Shell Helix z e-Laurem X-lecia zdjęcie w treści artykułuLaur Klienta to jeden z najbardziej liczących się certyfikatów konsumenckich w Polsce. Niezmiernie cieszy mnie, że po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni przez użytkowników ocenianych produktów. Świat się zmienia, a Internet jest miejscem, gdzie nasi klienci podejmują coraz więcej decyzji zakupowych. Tym bardziej dziękujemy im za zaufanie, pozytywne opinie oraz niesłabnące przywiązanie do marki Shell Helix. Co ważne, my również idziemy z duchem czasu. Wiemy, że zmieniają się oczekiwania nabywców środków smarnych. Rośnie popularność olejów zapewniających lepszą ochronę silnika, mających dłuższą żywotność i jednocześnie mogących pomóc zmniejszyć ślad węglowy. Aktualna gama produktów Shell Helix spełnia te wymagania i pomaga przyczyniać się do zapewnienia bardziej zrównoważonego rozwoju w przyszłości

– powiedział Łukasz Radzymiński, Dyrektor Sprzedaży w dziale olejowym Shell Polska.

Oleje silnikowe Shell Helix to jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie, w pełni syntetycznych środków smarnych dostępnych na polskim rynku. Gama Shell Helix obejmuje neutralne emisyjnie1 produkty przeznaczone do samochodów osobowych zasilanych różnymi paliwami, w tych pojazdów hybrydowych. Oleje Shell Helix uzyskały aprobaty i rekomendacje wiodących producentów samochodów na świecie. Ich stosowanie zapewnia użytkownikom takie korzyści jak dłuższa ochrona parametrów silnika2, doskonała ochrona turbosprężarki3 oraz do 3% oszczędności paliwa, co w połączeniu z możliwością wydłużenia żywotności silnika, obniża emisje4

E-Laur X-lecia to już piętnaste wyróżnienie z serii Laur Klienta/Laur Konsumenta przyznane marce Shell Helix, co potwierdza innowacyjność olejów Shell Helix i korzystną relację ich ceny do jakości. Oprócz konsumentów, klasę produktów z rodziny Shell Helix doceniają też eksperci branżowi. Olej silnikowy Shell Helix Ultra 0W został wyróżniony w prestiżowym plebiscycie Fleet Derby 2022.

1 Termin „neutralny emisyjnie” oznacza, że koncern Shell zawarł transakcję, w ramach której określona ilość ekwiwalentu dwutlenku węgla (CO2e), odpowiadająca ilości związanej z wydobyciem i transportem surowca, produkcją, dystrybucją, wykorzystaniem i zakończeniem cyklu życia oleju Shell Helix Ultra 0W nie została wyemitowana dzięki ochronie naturalnych ekosystemów lub została usunięta z atmosfery poprzez proces bazujący na naturze. CO2e (ekwiwalent CO2) odnosi się do CO2, CH4, N2O.
2 Doskonała ochrona przed naprężeniami i zużyciem silnika w ekstremalnych temperaturach, w porównaniu ze specyfikacją API SP
3 W oparciu o wyniki testów turbosprężarki w porównaniu z ACEA A3/B4 i specyfikacjami OEM
4 W oparciu o wyniki zużycia paliwa ACEA M111 w porównaniu z olejem referencyjnym dla branży

Źródło:Shell

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę