Shell Helix z Laurem Konsumenta

Shell Hellix
10.2.2017

Oleje silnikowe Shell Helix zostały po raz kolejny wyróżnione. Już po raz trzeci w Polsce marka Shell Helix została uznana za najbardziej rozpoznawalną pod względem jakości produktów. Trzykrotne zdobycie tego wyróżniania zostało uhonorowane godłem Grand Prix, którym mogą poszczycić się tylko nieliczni producenci.

Laur Konsumenta to niezwykle cenna nagroda, bo przyznawana jest przez klientów, w ogólnopolskim badaniu konsumenckim. O przyznaniu nagrody decydują głosy konsumentów zebrane w sondażu telefonicznym oraz przez ankieterów działających w najważniejszych punktach miast na terenie całego kraju. Wskazują oni najbardziej wyróżniające się na rynku produkty i marki, które są godne polecenia. Grand Prix otrzymują produkty i marki, które odniosły sukces w trzech kolejnych edycjach plebiscytu w swojej kategorii produktowej.

Powiązane firmy

Shell Polska Sp. z o.o.

– Godło Grand Prix plebiscytu Laur Konsumenta dla marki Shell Helix jest ukoronowaniem jej sukcesów. To wyjątkowe odznaczenie, które otrzymują tylko i wyłącznie marki, które wyróżniają się innowacyjnością, cieszą się uznaniem wśród odbiorców i konsekwentnie utrzymują czołową pozycję w plebiscycie Laur Konsumenta. Dla naszych klientów jest to najlepszy sygnał, że mają do czynienia z najwyższą jakością i produktami godnymi zakupu – podsumował Łukasz Radzymiński, Dyrektor Sprzedaży Shell Polska Sp. z o.o.

Do tej pory oleje silnikowe Shell Helix zostały docenione już sześcioma prestiżowymi wyróżnieniami przyznawanymi przez konsumentów i ekspertów branżowych. Oprócz tytułu „Laur Konsumenta – Grand Prix 2017”, są to „Top Marka 2016”,„Innowacja 2014 Roku”, godło „Laur Konsumenta” w kategorii „Odkrycie Roku 2014”, certyfikat „Produkt Optymalny” w plebiscycie „Price Quality” oraz „Laur Konsumenta – Grand Prix 2015”.

Źródło: Shell Helix

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę