Petronas Lubricants Poland sp. z. o. o.
Petronas Lubricants Poland sp. z. o. o.

Petronas Lubricants Poland sp. z. o. o.

Lubicz 17B, 31-503 Kraków, PL

https://pl.pli-petronas.com/pl

O FIRMIE

PETRONAS Lubricants International (PLI) to globalna firma zajmująca się wytwarzaniem i sprzedażą produktów olejowych PETRONAS, koncernu naftowego z Malezji. Założona w 2008 roku, produkuje i sprzedaje pełną gamę wysokiej jakości olejów samochodowych i przemysłowych na ponad 100 rynkach na całym świecie. Przedsiębiorstwo aktywnie partycypuje w ewolucji branży w stronę zrównoważonego rozwoju.

Z siedzibą w Kuala Lumpur, PLI posiada ponad 30 biur marketingowych w 28 krajach, zarządzanych przez biura regionalne w Kuala Lumpur, Pekinie, Turynie, Belo Horizonte, Chicago i Durbanie.

PETRONAS Lubricants International jest działem technicznym stojącym za partnerstwem PETRONAS z zespołem Formuły 1 MERCEDES AMG PETRONAS i jest odpowiedzialny za zaprojektowanie, rozwój i dostawę rozwiązań Fluid Technology Solutions™ - z dostosowanymi olejami, paliwem i płynami przekładniowymi zasilającymi bolidy.

Czołowe linie produktowe PETRONAS to gama Syntium, Urania, Tutela, Sprinta, Iona, Arbor oraz Industrial Solutions dla przemysłu.

Informacje firmowe