DENSO Europe B.V. Aftermarket
DENSO Europe B.V. Aftermarket

DENSO Europe B.V. Aftermarket

Hogeweyselaan 165, null Weesp, PL

https://www.denso-am.pl/

O FIRMIE

Korporacja DENSO z siedzibą w Kariya (prefektura Aichi, Japonia) jest wiodącym, globalnym producentem zaawansowanych technologii, układów i części dla systemów termicznych, systemów sterowania układem napędowym, systemów elektrycznych, elektronicznych, informatycznych i bezpieczeństwa. Wśród klientów DENSO są najwięksi światowi producenci samochodów. Firma posiada ponad 223 oddziały na całym świecie oraz filie w 38 krajach i regionach (również w Japonii) i zatrudnia ponad 151 000 pracowników. Akcje zwykłe DENSO są notowane na giełdach w Tokio i Nagoya. Więcej informacji można znaleźć na stronach www.globaldenso.com lub www.densomediacenter.com.
Europejska siedziba korporacji mieści się w Weesp, w Holandii. To pierwsze europejskie biuro DENSO, utworzone w 1973 r. Obejmując działaniami zarówno rynki części oryginalnych, jak i zamiennych, DENSO Europe posiada obecnie 18 zakładów produkcyjnych i siedem biur handlowych w Europie, które zatrudniają prawie 14 500 pracowników.

DENSO Europe posiada laboratoria inżynieryjne i ośrodki badawcze w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech i Szwecji, w których inżynierowie prowadzą intensywne, zakrojone na szeroką skalę badania i prace w zakresie rozwoju nowych technologii, zanim zostaną one wprowadzone na rynek. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.denso-europe.com.

Oferta:

Specjalny oddział firmy DENSO Europe B.V. – odpowiedzialny za rynek wtórny i rozwiązania przemysłowe – ma za zadanie dostarczanie europejskim dystrybutorom, hurtowniom i warsztatom samochodowym produktów o jakości części oryginalnych. Ich zakres obejmuje systemy sterowania silnikiem (EMS) (przepływomierze powietrza MAF, cewki zapłonowe, zawory EGR, czujniki EGT i pompy paliwa), systemy termiczne (sprężarki, skraplacze, przełączniki ciśnienia, osuszacze, parowniki i zawory rozprężne), układy chłodzenia silnika (chłodnice, wentylatory chłodnic, rdzenie nagrzewnic, chłodnice powietrza doładowanego, chłodnice oleju), filtry kabinowe, świece zapłonowe i żarowe, wycieraczki, rozruszniki i alternatory, sondy lambda oraz komponenty silników Diesla.