Marka ProfiPower zwiększa obroty – nowa strona WWW

Nowa strona ProfiPower ProfiAuto

Debiutuje nowa strona internetowa ProfiPower, czyli marki własnej dostępnej w hurtowniach, sklepach i serwisach ProfiAuto. Ponad 5300 mechaników i tysiące kierowców, którzy zaufali marce, od września br. może śledzić informacje na jej temat nie tylko na Facebooku, ale także na stronie www.profipower.eu. 

Jak wskazują przedstawiciele ProfiAuto, na stronie ProfiPower znajdują się zarówno kluczowe informacje o marce, jak i:

  • pełna oferta, regularnie aktualizowana i uzupełniana o nowe produkty,
  • lista dystrybutorów ProfiPower w krajach, w których marka jest dostępna,
  • aktualności z życia ProfiPower i ProfiAuto.

Strona ProfiPower to także wiele innych wartościowych treści. Wszystko po to, aby zapewnić aktualnym oraz przyszłym użytkownikom możliwie jak najszerszy dostęp do wiedzy na temat marki na terenie całej Europy.

Uznanie wśród handlowców

Ponad 60 tysięcy kilometrów rocznie – tyle średnio pokonują przedstawiciele działu handlowego ProfiAuto, aby spotkać się obecnymi i przyszłymi klientami. Długie dystanse to większa eksploatacja części samochodowych. Od lat, wymieniając klocki, tarcze hamulcowe, filtry czy akumulator, każdy z nich sięga po asortyment ProfiPower.

Na początku egzaminowaliśmy, a teraz zgodnie polecamy części ProfiPower naszym klientom oraz kierowcom – informują handlowcy. 

Części ProfiPower są również wybierane przez firmę MOTO Flota, zajmującą się obsługą serwisową flot samochodowych w całym kraju.

Jakościowa alternatywa dla droższych produktów

Jak wskazują przedstawiciele ProfiAuto, części ProfiPower charakteryzują trzy istotne dla właścicieli pojazdów czynniki: bezpieczeństwo, trwałość oraz niezawodność. Gama produktów obejmuje niemal 4000 referencji, w tym oleje, filtry, elementy układów hamulcowego i zawieszenia, akumulatory, wycieraczki oraz chemię samochodową. W 2020 roku marka została nagrodzona certyfikatem „Dobra Marka 2020 – jakość, zaufanie, renoma”. Wszystkie referencje ProfiPower znajdują się m.in. w TecDoc – wiodącej, światowej bazie części zamiennych.

Więcej na nowej stronie ProfiPower: https://profipower.eu.


Źródło: ProfiAuto 

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę