Strona espareparts.pl dla giełdy części

JBR
21.4.2017

Firma J.B.R. Rogowiec Sp. J. uruchomiła stronę internetową espareparts.pl dla giełdy części. Dotychczas giełda umożliwiała wyszukiwanie i sprzedaż części pomiędzy firmami (B2B) – była systemem zamkniętym. Teraz dzięki nowej stronie internetowej giełda części jest też dostępna dla internautów (B2C).

Firmy, które udostępniają swoje części w giełdzie mogą zdecydować, czy udostępniają je tylko dla innych firm, czy również dla internautów. Obecnie do giełdy dołączyło już ponad 200 firm, z czego blisko połowa zdecydowała się udostępnić swoje części przez internet. W sumie na giełdzie udostępniono ponad 800 000 części, z czego 80% to oryginały, a nie zamienniki. Dzięki temu giełda części firmy J.B.R. Rogowiec jest największą w Polsce bazą z oryginalnymi częściami producentów samochodów.

© JBR Rogowiec

Strona espareparts.pl ma możliwość wyszukiwania części po indeksie, nazwie lub poprzez wybór marki, modelu i roku produkcji pojazdu, do którego była montowana. Dla każdej części jest informacja, w którym miejscu w Polsce się ona znajduje i do kogo należy zadzwonić lub napisać maila, aby ją kupić. Ciekawą funkcjonalnością jest informacja przy wynikach wyszukiwania, w jakiej odległości od szukającego znajduje się dana część.

Każda firma, która zdecyduje się na dołączenie do giełdy części, zostaje naniesiona na mapę sprzedaży wraz z podaniem numeru telefonu, adresu i lokalizacji street view, dzięki czemu internauci mogą sprawdzić, jak wygląda punkt sprzedającego. Każdy sprzedający otrzymuje również swój indywidualny link do strony espareparts.pl, a to pozwala na umieszczenie na stronie internetowej sprzedawcy adresu do swoich własnych części na portalu giełdy.

© JBR Rogowiec

Więcej szczegółów dotyczących giełdy części jest dostępnych na stronie espareparts.pl i pod numerem telefonu 33 829 87 00.

 Źródło: J.B.R. Rogowiec

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę